Розпорядження міського голови від 11 вересня 2019 року № 261 р "Про скликання позачергової п’ятдесят четвертої сесії міської ради VІІ скликання"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 вересня  2019  року                                                                              № 261 р

Про  скликання позачергової  п’ятдесят четвертої

сесії міської ради VІІ скликання

Відповідно до  Регламенту роботи Барвінківської міської ради та п.4, п.9, п.14 ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

РОЗПОРЯДЖУЮСЬ:

І.Скликати позачергову п’ятдесят четверту сесію міської ради VІІ скликання, пленарне засідання якої провести 12 вересня 2019 року о 14-30 годині в приміщенні службового кабінету міського голови.

Винести на розгляд сесії питання :

1.Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року №1027 «Про міський бюджет м. Барвінкового на 2019 рік» та додатків до нього.

2.Про внесення змін до «Програми фінансового забезпечення дошкільних навчальних закладів освіти м.Барвінкового на 2015 рік та на період 2016-2019 роки».

3.Про внесення змін та доповнень до міської Програми «Питна вода України» на 2006 – 2020 роки.

4.Про внесення змін та доповнень до Програми обслуговування, утримання, ремонту та розвитку дорожнього комплексу міста Барвінкове на 2016-2020 роки та додатків до нього (зі змінами).

5.Про внесення змін та доповнень до «Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м.Барвінкове на 2017-2020 роки».

6.Про внесення змін до «Програми підтримки та збереження нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове на 2016-2018 роки».

7.Про внесення змін до рішення LI сесії міської ради від 11.06.2019 року № 1160-УІІ «Про надання дозволу на заміну теплогенеруючого обладнання (котлів), розміщеного по вул. Освіти,80 та вул..Садовій,2 в м.Барвінкове».

ІІ. Контроль за виконанням даного  розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                               О. БАЛО