розпорядження міського голови №43-р "Про невідкладні заходи протидії поширенню коронавірусу COVID-19"

БАРВІНКІВСЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 березня 2020 року                                                                                      № 43-р

Про невідкладні заходи протидії

поширенню коронавірусу COVID-19

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», беручи до уваги протокол позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області №5 від 12.03.2020 року,   з метою запобігання поширенню корона вірусу COVІD-19, та у звязку з установленням на усій території України карантину,  керуючись п.19, п.20 ч.4 ст.42, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове розробити заходи щодо забезпечення неухильного виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та положень, зазначених у протоколі позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області №5 від 12 березня 2020 року.

2. Працівникам Барвінківського виконавчого комітету міської ради вжити основні превентивні заходи щодо уникнення можливості захворювання, а саме:

- обмежити відвідування громадських місць;

- максимально уникати місця скупчення людей, місця масового відвідування;

- уникати контакту з особами, які мають прояви інфекційних захворювань;

- забезпечити дотримання режиму регулярного (через кожні дві години неменше 15 хвилин) провітрювання службових приміщень, здійснювати дезінфекційні заходи;

- часто мити руки та прагнути не торкатися очей, наса або рота руками;

- уникати рукостискань, обіймів, поцілунків;

- прикривати ніс і рот при чханні або кашлі;

- максимально обмежити фізичне контактуваня та виконувану роботу максимально здійснювати шляхом  віддаленого доступу із застосуванням засобів електронних комунікацій;

- надати можливість (за наявності підстав та з урахуванням виробничої потреби) оформляти щорічні відпустки та інші види відпусток, передбачених законодавством, у тому числі матерям або іншим особам, зазначеним у частині третій статті 18 Закону України «Про відпустки», для догляду за дитиною до 14 років, на період оголошення карантину.

Запровадити режим профілактичного спостереження за особами з числа працівників Барвінківського виконавчого комітету міської ради. При вияві ознак інфекційного захворювання рекомендувати не займатись самолікуванням, обмежити контакт із оточуючими та звернутися до лікаря.

3. На період карантипну (з 12 березня до 03 квітня 2020 року) до особливого розпорядження рекомендувати депутатам Барвінківської міської ради:

- обмежити спілкування, зустрічі з виборцями та участь у інших масових заходах;

- зменшити переміщення по території області, країни в цілому та за кордон.

4. З метою уникнення розповсюдження неправдивої інформації щодо поширення на території України коронавірусу COVID-19 та епідеміологічної  ситуації в Харківській області, в тому числі й через засоби масової інформації та соціальні мережі, що може призвести до паніки серед населення:

- працівникам Барвінківського виконавчого комітету міської ради користуватися лише перевіреною інформацією з офіційних джерел;

- попередити працівників Барвінківського виконавчого комітету міської ради про дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність, яку несуть особи, винні у вчиненні таких порушень, як надання інформації, що не відповідає дійсності (стаття 27 Закону України «Про інформацію»).

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                   О.БАЛО