Розпорядження міського голови від 12 серпня 2019 року № 228 р "Про скликання LІІІ сесії міської ради VІІ скликання"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 серпня  2019  року                                                                                 № 228 р

Про  скликання LІІІ  сесії міської ради VІІ скликання

Відповідно до  Регламенту роботи Барвінківської міської ради та п.4, п.9, п.14 ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

РОЗПОРЯДЖУЮСЬ:

І.Скликати LІІІ сесію міської ради VІІ скликання, пленарне засідання якої провести 30 серпня 2019 року об 11 годині в актовій залі РВО (вул. Центральна, 3 ІІ поверх)

Винести на розгляд сесії питання :

1.Про виконання міського бюджету за перше півріччя 2019 року та внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року № 1027 «Про міський бюджет м. Барвінкового на 2019 рік» та додатків до нього.

2.Про внесення змін до «Програми фінансового забезпечення дошкільних навчальних закладів освіти м.Барвінкового на 2015 рік та на період 2016-2019 роки».

3. Про внесення змін та доповнень до кошторису витрат на 2019 рік міської «Програми культурного розвитку м.Барвінкового на 2016-2020 роки».

4.Про внесення змін і доповнень до «Програми надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Благоустрій» територіальної громади м.Барвінкове на 2016-2019 роки» та до додатку  5.

5.Про внесення змін та доповнень до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Барвінкове на 2016-2020 роки».

6.Про внесення змін та доповнень до «Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м.Барвінкове на 2017-2020 роки».

7.Про внесення змін та доповнень до «Програми удосконалення та надання невідкладної медичної допомоги населенню м. Барвінкове на 2016-2020 роки».

8.Про внесення змін та доповнень до «Програми обслуговування, утримання, ремонту та розвитку дорожнього комплексу міста Барвінкове на 2016-2020 роки та додатків до нього (зі змінами)».

9. Про передачу КП «Обласний інформаційно-технічний центр» в тимчасове управління (експлуатацію) майна комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове на праві оперативного управління.

10.Про надання дозволу на відокремлення від мережі централізованого теплопостачання та на отримання технічних умов та розробку проекту індивідуального опалення квартири №14 багатоквартирного будинку №6-а по вул. Центральній м.Барвінкове нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове та надання повноважень БКП «Благоустрій» на проведення заходів по переобладнанню опалення в квартирі.

11.Про внесення змін та доповнень до міської Програми  “Питна вода України” на 2006-2020 роки»».

12.Про внесення доповнень до «Програми розвитку земельних відносин та охорони земель в місті Барвінкове Харківської області на 2011-2020 роки».

13.Про укладання та поновлення дії договорів оренди земельних ділянок.

14.Про затвердження документації із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність.

15.Про припинення договору оренди землі та передачу земельної ділянки у користування.

16. Про внесення змін до рішення LII сесії Барвінківської міської ради УІІ скликання від 01.07.2019 року № 1171-УІІ «Про поновлення дії договорів оренди земельних ділянок» .

17. Про внесення змін до рішення XLVII  сесії Барвінківської міської ради УІІ скликання від 31.01.2019 року № 1067-УІІ «Про затвердження документації із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та користування (оренду)» та до договору оренди землі, укладеного з гр.Кіян С.О.

18. Про відмову у наданні пільги зі сплати податку на землю.

19.Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове благодійної допомоги.

20.Про затвердження програми приватизації об’єктів комунальної власності територіального громади міста Барвінкове на 2019-2020 роки.

21.Про затвердження переліку об’єктів  малої приватизації комунальної власності територіальної громади міста Барвінкового, що підлягають приватизації у 2019 році.

22.Про затвердження положення  про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації.

23.Про погодження утворення інклюзивної групи у дошкільному навчальному закладі №1 «Промінець» Барвінківської міської ради.

24.Про затвердження проектної документації «Капітальний ремонт частини водопровідної мережі по вул.Центральній від №41-а до №77 у м.Барвінкове Барвінківського району Харківської області».

25.Про надання дозволу на коригування кошторисної частини робочого проекту «Капітальний ремонт частини водопровідної мережі по вул.Центральній від №41-а до №77 у м.Барвінкове Барвінківського району Харківської області».

26.Про надання дозволу на коригування кошторисної частини робочого проекту  «Капітальне будівництво мережі вуличного освітлення від ТП №6, 11, 271 по вул.Б.Хмельницького та пров.Сосновий у м.Барвінкове Барвінківського району Харківської області».

27.Про надання дозволу на коригування робочого проекту  «Капітальний ремонт водовода від 8 Березня до водонапірної башти «Рожновського» по вул.50 років Радянської України в м.Барвінкове Харківської області».

28. Про внесення змін до рішення  XLII сесії міської ради УІІ скликання від 26 жовтня 2018 року № 971 «Про внесення змін до структури апарату виконавчого комітету міської ради» із змінами та доповненнями.

29. Про внесення змін до рішення XLУІ сесії  міської  ради  УІІ  скликання від 21 грудня 2018 року № 1050 «Про   умови оплати праці Барвінківського міського голови у 2019 році ».

30.Різне.

ІІ. Контроль за виконанням даного  розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                               О. БАЛО