Барвінківська міська громада
Харківська область, Ізюмський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 29 жовтня 2019року  № 100/19 "Про надання дозволу на проведення земляних робіт по підключенню будинку до газової мережі міста Барвінкове

РІШЕННЯ

від 29 жовтня 2019року                                                                               № 100/19

 

Про надання дозволу на проведення земляних робіт по

підключенню будинку до газової мережі міста Барвінкове 

Розглянувши заяву громадянина Купецького В.В. від 25.10.2019р. щодо надання дозволу на проведення земляних робіт по підключенню будинку до газової мережі м.Барвінкове, лист погодження на виконання земельних робіт, керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл на проведення земляних робіт по підключенню будинку до газової мережі м.Барвінкове наступному громадянину:

1.1.Купецькому Віталію Володимировичу -власнику будинку по вул. (відомості).

  1. вищезазначеного громадянина підключення до газової мережі виконати в присутності представника дільниці служби експлуатації закріпленої за віддаленим робочим місцем м.Барвінківе Купянського територіального підрозділу АТ «Харківгаз», представника Барвінківської філії КП «ОІТЦ», представника СЛД №5 РЦТ №328 ХФ ПАТ «Укртелеком».

2.1.Після  виконання робіт провести благоустрій задіяної території, в разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.

3.В разі порушення п.2 вищевказаний громадянин, згідно ст. 152 Адміністративного кодексу, буде притягнутий до адміністративної відповідальності.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.С..

 

Міський голова                                                                                  О. БАЛО

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора