розпорядження міського голови №44-р "Про посилення карантинних заходів, пов’язаних з запобіганням поширенню корона вірусу COVID-19 на території міста

БАРВІНКІВСЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 березня 2020 року                                                                                      №44-р

Про посилення карантинних заходів, пов’язаних з запобіганням поширенню корона вірусу COVID-19 на території міста Барвінкове

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), пунктів 2 та 7 протокольного рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 17.03.2020 року,   керуючись п.19, п.20 ч.4 ст.42, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Обмежити допуск до адміністративної будівлі Барвінківської міської ради та Барвінківського виконавчого комітету міської ради за адресою вул.Центральна, буд.3, м.Барвінкове, Харківська область, усіх осіб, крім підпорядкованих працівників (службовців). Заборонити на час карантинних заходів особисті прийоми населення, зібрання, масові заходи тощо.

2. Розмістити біля входу у адміністративне приміщення інформацію для відвідувачів щодо причин обмежувальних заходів, номери контактних телефонів та інформацію для консультацій он-лайн.

3. Забезпечити висвітлення на офіційному веб-сайті Барвінківської міської ради розповсюдження актуальної інформації про заходи запобігання поширенню корона вірусу COVID-19.

4. Заборонити відрядження працівників на період з 18 березня по 03 квітня 2020 року.

5. ФОП Старікову В.Л.:

5.1. обмежити роботу пасажирських маршрутів, що здійснюються на території міста Барвінкове, по кількості пасажирів у салоні (для маршрутних автобусів, маршрутних таксі – до 10 осіб, великих автобусів – до 20 осіб у салоні);

5.2. забезпечити працівників, які працюють на пасажирських маршрутах, що здійснюються на території міста Барвінкове, засобами індивідуального захисту;

5.3. забезпечити проведення дезінфекційних заходів у транспортних засобах, які задіяні на пасажирських маршрутах, що здійснюються на території міста Барвінкове.

6. Керівникам комунальних підприємств:

6.1. Забезпечити неухильне виконання протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

6.2. Заборонити відрядження працівників та визначитися щодо наявної можливості запровадження на період з 18 березня по 03 квітня 2020 року здійснення підпорядкованим персоналом (за його згодою) роботи в режимі віддаленого доступу з використанням електронних засобів комунікації та технологій. У разі неможливості дистанційної роботи, відправити максимальну кількість працівників у відпустки.

6.3. Розглянути можливість встановлення спеціального режиму робочого часу у вигляді гнучкого графіка роботи.

7. ФОП Старікову В.Л., керівникам комунальних підприємств інформацію про виконання розпорядження надати 20.03.2020 року до 12.00 год. на електронну адресу: barvmrada@ukr.net.

8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                   О.БАЛО