Барвінківська міська громада
Харківська область, Ізюмський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення від 25.06.19. № 53/19 Про надання дозволу на підключення житлового будинку до центрального водогону міста

РІШЕННЯ

від 25 червня 2019року                                                                                    № 53/19

 

Про надання дозволу на підключення житлового

будинку до центрального водогону міста  

 

Розглянувши заяву громадянина міста щодо надання дозволу на виготовлення проектно-технічної документації на підключення житлового будинку до міського водогону, технічні умови на підключення до комунального водогону м.Барвінкове, лист погодження на виконання земельних робіт, керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

В И Р І Ш И В:

 

1.Надати дозвіл на виготовлення проектно-технічної документації на підключення житлового будинку до комунального водогону м.Барвінкове наступному громадянину:

1.1.Бало Сергію Олексійовичу - житлового будинку (відомості).

  1. вищезазначеного громадянина підключення до міського водогону виконати в присутності представника Барвінківської філії КП «ОІТЦ».
  •        2.1.Після  виконання робіт провести благоустрій задіяної території, в разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.
  •        3.В разі порушення п.2 вищевказаний громадянин, згідно ст. 152 Адміністративного кодексу, буде притягнутий до адміністративної відповідальності.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.С.

 

Міський голова                                                                                 О. БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора