ОГОЛОШЕННЯ Барвінківський виконавчий комітет міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Барвінківський виконавчий комітет міської ради  оголошує конкурс

на заміщення вакантних  посад :

- спеціаліста І категорії  із здійснення закупівель та інформаційних технологій (на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);

- спеціаліста 1 категорії трудового архіву (на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);

- спеціаліста 1 категорії з юридичних питань та регуляторної політики відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики Барвінківського виконавчого комітету міської ради

Вимоги до кандидатів на посаду :

-державного реєстратора ( у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень) :

громадянства України;

вища освіта за спеціальністю правознавство за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста ;

стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;

успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

вільне володіння державною мовою ;

вміння працювати на комп’ютері в режимі досвідченого користувача;

-проходження тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації у Міністерстві юстиції України ».

спеціаліста І категорії із здійснення закупівель та інформаційних технологій (на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)  :

громадянство України;

вища освіта відповідного професійного спрямування (економіст, юрист) за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра.

не менше двох років досвіду роботи у сфері закупівель;

належний обсяг знань чинного законодавства у сфері публічних закупівель та практику його застосування.

вільне володіння державною мовою;

досконале знання комп’ютера та відповідних програмних засобів.

-спеціаліста 1 категорії трудового архіву (на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)  :

громадянство України;

вища освіта відповідного професійного спрямування (юрист) за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра ;

стаж роботи – без вимог до стажу роботи ;

вільне володіння державною мовою;

основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби.

-спеціаліста 1 категорії з юридичних питань та регуляторної політики відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики.

стаж роботи – без вимог до стажу роботи ;

вільне володіння державною мовою;

основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Кандидати, допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання законодавчих та нормативно-правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку документів, які подаються до конкурсної комісії надається керуючим справами виконавчого комітету міської ради за тел. 4-11-16 та за адресою: м. Барвінкове, вул. Центральна,3, адмінбудинок,  2 поверх, кім. 4.