Розпорядження міського голови від 27 червня 2019 року № 181 р Про скликання позачергової LІІ сесії міської ради VІІ скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  27 червня  2019  року                                                               № 181 р

Про  скликання  позачергової  LІІ  сесії міської ради VІІ скликання

Відповідно до  Регламенту роботи Барвінківської міської ради та п.4, п.9, п.14 ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

РОЗПОРЯДЖУЮСЬ:

І. Скликати LІІ позачергову сесію міської ради VІІ скликання, пленарне засідання якої провести  01 липня 2019 року о 11 годині в актовій залі РВО (вул. Центральна,3 ІІ поверх)

Винести на розгляд сесії питання:

1.Про затвердження ставок єдиного податку в місті Барвінкове на 2020 рік

2.Про затвердження ставок земельного податку в місті Барвінкове на 2020 рік

3.Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік

4.Про внесення змін до Положення про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам на території Барвінківської міської ради

5.Про визнання таким, що втратило чинність рішення Барвінківської міської ради від 21.10.2011 року №219 «Про затвердження положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Барвінкове»

6.Про надання згоди на безоплатне приймання об’єктів житлового фонду у комунальну власність

7.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

8.Про затвердження документації із землеустрою,  передачу земельних ділянок у власність

9.Про поновлення дії договорів оренди земельних ділянок

ІІ. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на секретаря міської ради Блудову Г.В.

Міський голова                                                      О.О.Бало