розпорядження міського голови 13-р "Про скликання позачергової LХІ сесії міської ради VІІ скликання"

БАРВІНКІВСЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  22 січня   2020  року                                                                         №13р

Про  скликання позачергової

LХІ сесії міської ради VІІ скликання

Відповідно до Регламенту роботи Барвінківської міської ради та п.4, п.9, п.14 ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,

РОЗПОРЯДЖУЮСЬ:

І.Скликати позачергову LХІ сесію міської ради VІІ скликання, пленарне засідання якої провести 24 січня 2020 року о 11-00 годині в приміщенні службового кабінету міського голови.

2.Винести на розгляд сесії питання :

-Про внесння змін до Положення про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам на території Барвінківської міської ради

-Про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Барвінківської міської ради.

3. Контроль за виконанням даного  розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                               О. БАЛО