ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 28 липня 2020 року

засідання виконавчого комітету

Барвінківської міської ради

від 28 липня2020 року

1.Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Доповідають : СОПКО Андрій - директор комунального підприємства «Благоустрій».

2.Про хід виконання заходів дошкільними навчальними закладами міста щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2020-202років.

Доповідають :РИЖОВА Наталія - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, ШЕВЧЕНКО Ірина – завідувач ДНЗ (ясел-садка) №1 «Промінець», РЄЗНІКОВА Надія – завідувач ДНЗ (ясел-садка) № 2 «Ялинка», ШАПОВАЛОВА Галина – завідувач ДНЗ (ясел-садка)  №3 «Золотий ключик», ДАВИДЧЕНКО Марина – завідувач ДНЗ (ясел-садка) № 4 «Сонечко».

3.Про відновлення роботи (освітнього процесу) в дошкільних навчальних закладах міста в умовах карантину.

Доповідає : РИЖОВА Наталія – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

4.Про затвердження заходів щодо оздоровлення дітей в дошкільних навчальних закладах міста влітку.

Доповідає : ЯНГУРСЬКА Ніна – начальник-гловний бухгалтер відділу бехгалтерської служби.

5.Про затвердження розпоряджень міського голови.

Доповідає : ЖУДІНА Галина – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради.

6.Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає : БАЛЯСА Яніна – начальник відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики.

7. Про надання дозволу  на від`єднання квартир відсистеми (мережи) центрального опалення, отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального опалення в багатоквартирному житловому будинку

Доповідає : НЕДВИГА Валерій - начальник відділу з питань благоустроюрозвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення.

8.Про зміну реквізитів адреси об’єктів нерухомого майна

9.Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

10. Про зміну наймача у договорі найму житла

11.Про клопотання перед Барвінківським районним судом щодо призначення опікуна над Плис Д.В.

Доповідає :БЛУДОВА Галина – секретар міської ради.

12.Про клопотання перед Барвінківським районним судом щодо призначення опікуна над Тимченко С.С.

Доповідає :БЛУДОВА Галина – секретар міської ради.

13.Про демонтаж рекламних засобів.