РІШЕННЯ від 21 лютого 2020 року № 1354-VII Про надання згоди на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки з розстроченням платежу

РІШЕННЯ

 

від 21 лютого 2020 року                                                                                      № 1354-VII

 

Про надання згоди  на укладання договору купівлі-продажу  земельної ділянки з розстроченням платежу

 

Розглянувши заяви громадян про укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки комунальної власності з розстроченням платежу, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології, керуючись  постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності» від 22 квітня 2009 року № 381, статтями 12, 116, 127, 128 та 134 Земельного кодексу України,  пунктом 34 частини 1 статті 26  та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  згоду гр. Мірошніченко Володимиру Семеновичу та гр. Гомону Володимиру Андрійовичу на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки комунальної власності кадастровий №6320410100:00:007:0182, яка розташована по вул. І. Плиса, №4,  м. Барвінкове Барвінківського району Харківської області, із розстроченням платежу в розмірі 50% від ціни продажу земельної ділянки на 1 рік з дати укладання договору.

1.1. Розстрочення платежу надається за умови:

1.1.1. Внесення гр. Мірошніченко В.С. та гр. Гомоном В.А. на момент укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки платежу в рахунок оплати ціни продажу земельної ділянки в розмірі 50% вартості земельної ділянки з урахуванням авансового внеску, що у грошовому виразі становить 44300,00 грн. (сорок чотири тисячі триста гривень 00 коп.), з яких    8138,92 грн. (вісім тисяч сто тридцять вісім гривень 92 коп.)  авансового внеску згідно договору про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки №104 від 05.04.2019 року.

1.1.2. Погашення розстроченої частини платежу здійснюється  рівними  частинами  не  рідше  ніж  один раз у три місяці згідно з графіком,  який є невід'ємною частиною  договору  купівлі-продажу, або  одноразово у повному обсязі у строк,  який не перевищує трьох місяців після внесення першого або чергового платежу. Повне погашення розстроченої частини платежу в розмірі 50% вартості земельної ділянки здійснюється гр. Мірошніченко В.С. та гр. Гомоном В.А.  не пізніше 365 днів з дати укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки

1.1.3. Розмір платежу, що вноситься в рахунок оплати розстроченої частини, визначається з урахуванням індексу інфляції, встановленого Держкомстатом за період з місяця, що настає за тим,  в якому  внесено перший платіж,  по  місяць,  що передує місяцю внесення платежу

1.1.4. У разі порушення строку погашення розстроченої частини платежу гр. Мірошніченко В.С. та гр. Гомоном В.А. сплачують пеню за прострочку у розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діє на день його погашення за кожен календарний день прострочення платежу.        

1.1.5. Прострочення  погашення розстроченої  частини  платежу  більш як на два місяці  є  підставою  для  припинення  розстрочення   платежу   за придбання  земельної  ділянки.  Залишок платежу підлягає стягненню у судовому порядку.

1.2. Встановити заборону на продаж або  інше  відчуження  гр. Мірошніченко В.С. та гр. Гомоном В.А. земельної ділянки до повного розрахунку за договором купівлі-продажу.

1.3. Зобов’язати гр. Мірошніченко В.С. та гр. Гомона В.А. не пізніше 10 календарних днів після сплати розстроченої частини платежу надати до Барвінківського виконавчого комітету міської ради копію відповідного платіжного документу, а після повного розрахунку -  підписати акт звіряння розрахунків за договором купівлі-продажу земельної ділянки, який підлягає затвердженню Барвінківською міською радою.

1.4. Умови переходу права власності на земельну ділянку:

1.4.1. Договір купівлі-продажу земельної ділянки та документ про оплату першого внеску, що становить не менше 50% вартості земельної ділянки є підставою для державної реєстрації права власності на земельну ділянку у встановленому законом порядку з одночасною реєстрацією заборони на відчуження земельної ділянки до повного розрахунку за договором купівлі-продажу.

1.4.2. Підставою для припинення заборони на відчуження земельної ділянки є підписаний сторонами акт звіряння розрахунків за договором купівлі-продажу земельної ділянки, затверджений Барвінківською міською радою.

1.5. Умови, визначені пунктами 1.1 (з підпунктами), 1.2, 1.3, 1.4 (з підпунктами) є істотними умовами договору купівлі-продажу земельної ділянки.

 

2. Надати  згоду гр. Мірошніченко Володимиру Семеновичу на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки комунальної власності кадастровий №6320410100:00:007:0181, яка розташована по вул. І. Плиса, № 20-Д,  м. Барвінкове Барвінківського району Харківської області, із розстроченням платежу в розмірі 50% від ціни продажу земельної ділянки на 1 рік з дати укладання договору.

2.1. Розстрочення платежу надається за умови:

2.1.1. Внесення гр. Мірошніченко В.С. на момент укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки платежу в рахунок оплати ціни продажу земельної ділянки в розмірі 50% вартості земельної ділянки з урахуванням авансового внеску, що у грошовому виразі становить 29650,00 грн. (двадцять дев’ять тисяч шістсот п’ятдесят гривень 00 коп.), з яких    6436,44 грн. (шість тисяч чотириста тридцять шість гривень 44 коп.)  авансового внеску згідно договору про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки №103 від 05.04.2019 року.

2.1.2. Погашення розстроченої частини платежу здійснюється  рівними  частинами  не  рідше  ніж  один раз у три місяці згідно з графіком,  який є невід'ємною частиною  договору  купівлі-продажу, або  одноразово у повному обсязі у строк,  який не перевищує трьох місяців після внесення першого або чергового платежу. Повне погашення розстроченої частини платежу в розмірі 50% вартості земельної ділянки здійснюється гр. Мірошніченко В.С.  не пізніше 365 днів з дати укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки

2.1.3. Розмір платежу, що вноситься в рахунок оплати розстроченої частини, визначається з урахуванням індексу інфляції, встановленого Держкомстатом за період з місяця, що настає за тим,  в якому  внесено перший платіж,  по  місяць,  що передує місяцю внесення платежу

2.1.4. У разі порушення строку погашення розстроченої частини платежу гр. Мірошніченко В.С. сплачують пеню за прострочку у розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діє на день його погашення за кожен календарний день прострочення платежу.        

2.1.5. Прострочення  погашення розстроченої  частини  платежу  більш як на двамісяці  є  підставою  для  припинення  розстрочення   платежу   за придбання  земельної  ділянки.  Залишок платежу підлягає стягненню у судовому порядку.

2.2. Встановити заборону на продаж або  інше  відчуження  гр. Мірошніченко В.С. земельної ділянки до повного розрахунку за договором купівлі-продажу.

2.3. Зобов’язати гр. Мірошніченко В.С. не пізніше 10 календарних днів після сплати розстроченої частини платежу надати до Барвінківського виконавчого комітету міської ради копію відповідного платіжного документу, а після повного розрахунку -  підписати акт звіряння розрахунків за договором купівлі-продажу земельної ділянки, який підлягає затвердженню Барвінківською міською радою.

2.4. Умови переходу права власності на земельну ділянку:

2.4.1. Договір купівлі-продажу земельної ділянки та документ про оплату першого внеску, що становить не менше 50% вартості земельної ділянки є підставою для державної реєстрації права власності на земельну ділянку у встановленому законом порядку з одночасною реєстрацією заборони на відчуження земельної ділянки до повного розрахунку за договором купівлі-продажу.

2.4.2. Підставою для припинення заборони на відчуження земельної ділянки є підписаний сторонами акт звіряння розрахунків за договором купівлі-продажу земельної ділянки, затверджений Барвінківською міською радою.

2.5. Умови, визначені пунктами 2.1 (з підпунктами), 2.2, 2.3, 2.4 (з підпунктами) є істотними умовами договору купівлі-продажу земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію  Барвінківської міської  ради  з  питань землекористування, архітектури, будівництва та екології (Сидорченко О.П.).

 

 

Міський голова                                                                                      О. БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.