Рішення від 30 серпня  2019 року № 1189-VII "Про припинення договору оренди землі та передачу земельної ділянки у користування"

РІШЕННЯ

 

від 30 серпня  2019 року                                                     № 1189-VII

 

Про припинення договору оренди землі та передачу

земельної ділянки у користування

 

Розглянувши заяви фізичних осіб про припинення договору оренди землі та передачу земельної ділянки у користування, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології, керуючись статтями 7, 30, 31 Закону України «Про оренду землі», статтями 12, 116, 118, 120-124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Барвінківська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Вважати припиненим договір оренди землі №21/2016 від 03 січня 2017 року, укладений між Барвінківською міською радою та гр. Чернушевичем Дмитром Анатолійовичем, щодо земельної ділянки кадастровий №6320410100:00:004:0098 площею 0,0135га, яка розташована по вул. (відомості), цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі,  у зв’язку із переходом права власності на нежитлове приміщення  до інших осіб.

1.1.Барвінківському виконавчому комітету підготувати проект додаткової угоди про припинення договірних відносин за договороморенди землі                    № 21/2016 від 03 січня 2017 року та направити його гр. Чернушевичу Д.А.

1.2.Уповноважити Барвінківського міського голову Бало О.О. підписати додаткову угоду про припинення договірних відносин за договором оренди землі № 21/2016 від 03 січня 2017 року.

1.3.Зобов’язати гр. Чернушевича Д.А. повернути земельну ділянку кадастровий №6320410100:00:004:0098 з дотриманням умов повернення земельної ділянки, визначених пунктом 21 договору оренди землі №21/2016 від 03 січня 2017 року.

2.Укласти з гр.Доротенко Вадимом Олександровичем(відомості), гр. Лой Світланою Олексіївною(відомості) та гр. Спиць Михайлом Володимировичем(відомості) договір оренди землі комунальної власності кадастровий №6320410100:00:004:0098 площею 0,0135га, яка розташована по вул. (відомості), цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, у зв’язку із набуттям ними права приватної власності на нежиле приміщення, розташоване на зазначеній земельній ділянці, згідно договору купівлі-продажу нежилого приміщення від 04 червня 2019 року, посвідченого державним нотаріусом Ізюмської державної нотаріальної контори Харківської області Живолуп І.В.З цією метою:

2.1.Затвердити істотні умови, що мають бути обумовлені в договорі оренди землі з гр. Доротенко В.О., гр. Лой С.О., гр. Спиць М.В. (додаток 1).

2.2.Барвінківському виконавчому комітету підготувати проект договору оренди землі згідно затверджених істотних умов та направити його гр. Доротенко В.О., гр. Лой С.О., гр. Спиць М.В.

2.3.Уповноважити Барвінківського міського голову Бало О.О. підписати договір оренди землі.

2.4.Зобов’язати гр. Доротенко В.О., гр. Лой С.О., гр. Спиць М.В. упродовж 14 календарних днів з дня отримання цього рішення укласти з Барвінківською міською радою договір оренди землі та здійснити державну реєстрацію права оренди землі відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  Барвінківської міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології (Сидорченко О.П.).

 

 

 

 Міський голова                                                                                    О. БАЛО

 

                  

 

                                                                                                            Додаток 1

                                                                                                             до рішення LІІІ сесії

                                                                                                              Барвінківської міської ради VII скликання

                                                                                                              від 30.08.2019 року №1189  -VII

 

ІСТОТНІ УМОВИ,

що мають бути обумовлені в договорі оренди землі

з гр. Доротенко В.О., гр. Лой С.О., гр. Спиць М.В.

 

 

Об’єкт оренди (місце розташування, розмір, кадастровий номер земельної ділянки

земельна ділянка площею 0,0135га; цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, місце розташування: вул. (відомості); кадастровий номер: 6320410100:00:004:0098.

Термін дії договору оренди

3 роки

 

 

Орендна плата

             Орендна  плата  вноситься  орендарем  у  грошовій  формі  в національній валюті. Розмір річної орендної плати встановлюється у розмірі  9 (дев’ять) відсотків нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

              Обчислення розміру  орендної  плати   за   земельну   ділянку здійснюється за діючою ставкою орендної плати відповідно до цільового призначення земельної ділянки, коефіцієнтів  індексації та індексів інфляції,   визначених законодавством,   за  затвердженими  Кабінетом  Міністрів  України формами, що заповнюються під час укладання або зміни умов договору оренди чи продовження його дії.

            Орендна плата вноситься у такі строки:

за перший рік - у п’ятиденний строк після підписання договору оренди;

починаючи з наступного року - відповідно до Податкового кодексу України;

            Передача  продукції  та    надання  послуг  у  рахунок  орендної  плати  не передбачається.

           Розмір орендної плати переглядається один раз на рік у разі:

- зміни умов господарювання, передбачених договором;

- зміни граничних розмірів орендної плати, визначених Податковим кодексом України, підвищення цін і тарифів, зміни коефіцієнтів індексації, визначених законодавством;

- погіршення стану орендованої земельної ділянки не з вини орендаря, що підтверджено документами;

- зміни нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності;

- зміни або затвердження нових ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності в межах міста Барвінкове;

- в інших випадках, передбачених законом.

            Відмова Орендаря від перегляду орендної плати за наявності підстав для її зміни  не допускається і може бути підставою для звернення до суду.

            У  разі  невнесення  орендної  плати  у  строки,  визначені  цим  договором, справляється  пеня  у  розмірі:  2% (два відсотки) несплаченої суми за кожний день прострочення.

 

Інші умови

Інші умови - згідно Закону України «Про оренду землі»

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                                О. БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних