Державна реєстрація професійної спілки, організації професійних спілок, об'єднання професійних спілок

Державна реєстрація створення професійної спілки, організації професійних спілок,об'єднання професійних спілок (код послуги 00583)

Державна реєстрація змін до відомостей про професійну спілку, організацію професійних спілок, об'єднання професійних спілок, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів (код послуги 00570)

Державна реєстрація включення відомостей про професійну спілку, об'єднання професійних спілок, організацію професійних спілок, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиномк державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (код послуги 00582)

Державна реєстрація рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об'єднання професійних спілок (код послуги 00586)

Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) професійної спілки, організації професійних спілок, об'єднання професійних спілок (код послуги 00585)

Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення професійної спілки, організаційних спілок, об'єднання професійних спілок (код послуги 00664)

Державна реєстрація припинення професійної спілки, організації професійних спілок в результаті реорганізації (00643)