ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 30 червня 2020 року

засідання виконавчого комітету

Барвінківської міської ради

від 30 червня2020 року

1.Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Доповідає : РИЖОВА Наталія – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; НЕДВИГА Валерій - начальник відділу з питань благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарствата та цивільного захисту населення; керівники комунальних підприємств, СОПКО Андрій – директор Барвінківського комунального підприємства «Благоустрій».

2.Про стан готовності дошкільних навчальних закладів міста до відновлення роботи (освітнього процесу) в період карантину

Доповідає : РИЖОВА Наталія – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

3. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає : БАЛЯСА Яніна – начальник відділу земельних відносин, соціальних питань та регулятрної політики.

4. Про надання дозволу  на від`єднання квартир відсистеми (мережи) центрального опалення, отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального опалення в багатоквартирному житловому будинку

Доповідає : НЕДВИГА Валерій - начальник відділу з питань благоустроюрозвитку інфраструктури житлово-комунальногого сподарства та цивільного захисту населення.

5.Про надання дозволу на підключення житлового будинку до центрального комунального водогону міста.

Доповідає : НЕДВИГА Валерій - начальник відділу з питань благоустроюрозвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення.

6.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.