Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення від 11.06.2019 №1159 - VІІ "Про надання дозволу на демонтаж теплових мереж комунального майна територіальної громади міста Барвінкове"

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 11 червня  2019 року                                                 №  1159 -  VII

 

Про надання дозволу на демонтаж теплових мереж комунального майна територіальної громади міста Барвінкове

 

Розглянувши лист директора КП ОІТЦ В.В Кошарного. за №14/05 від 14.05.2019 року з приводу розгляду питання про надання дозволу на демонтаж та вилучення зі складу основних засобів незадіяних в робочому процессі ділянок теплової мережі, відповідно до рішення ХХІІ сесії Барвінківської міської ради VІІ скликання від 30.06.2017року №584 «Про надання згоди на  передачу в тимчасове управління (експлуатацію) майна комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове», на підставі «Порядку списання майна, яке є комунальною власністю територіальної громади м.Барвінкове» затвердженого рішенням ХVІІІ сесії міської ради від 17.02.2012р. №305, керуючись ст.26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

                                                           

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл КП ОІТЦ на демонтаж та вилучення зі складу основних засобів незадіяних в робочому процесі ділянок теплової мережі від котельні по вул. Садова, 2 м.Барвінкове (інв.номери 8731301; 8731302; 8731303; ДУ труби 57мм, 76мм, 89мм, 133мм, 108мм, 114мм, загальною протяжністью у двотрубному обчисленні 688м. згідно додатку).

2.КП ОІТЦ матеріали, отримані після демонтажу оприбуткувати на склад та провести їх оцінку для подальшого використання при проведенні ремонтних робіт на об’єктах тепловодопостачання та водовідведення в м.Барвінкове.

3.Доручити КП ОІТЦ :

3.1 Разом з Барвінківським виконавчим комітетом міської ради внести зміни в додаток № 1 «Перелік майна, яке знаходиться в управлінні (експлуатації) КП ОІТЦ «Основні засоби» у відповідності з договором №5 від 27.07.2017р. «Про передачу в тимчасове управління (експлуатацію) майна комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове на праві оперативного управління».

3.2 Доручити від імені міської ради міському голові Бало О.О. та начальнику відділу бухгалтерської служби, головному бухгалтеру виконавчого комітету міської ради Янгурській Н.В. оформити відповідну додаткову угоду на зменшення балансової вартості основних засобів комунального майна територіальної громади міста.

3.3 Про виконання даного рішення інформувати міську раду до 01.08.2019року

4.Все непридатне для використання металеве обладнання та складові здати в заготівельні організації на металобрухт.

5.Кошти отриманні від здачі металобрухту спрямувати на рахунок спеціального фонду Барвінківського виконавчого комітету міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  законності, правопорядку,  захисту прав і законних інтересів громадян  та питань житлово-комунального господарства

 

Міський голова                                                                            О.О.Бало

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора