РІШЕННЯ від 31 жовтня 2019 року  № 1253/VII " Про надання згоди  на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки з розстроченням платежу"

РІШЕННЯ

від 31 жовтня 2019 року                                                               № 1253/VII

 

Про надання згоди  на укладання договору купівлі-продажу

земельної ділянки з розстроченням платежу

 

Розглянувши заяви громадян про укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки комунальної власності з розстроченням платежу, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології, керуючись  постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності» від 22 квітня 2009 року № 381, статтями 12, 116, 127, 128 та 134 Земельного кодексу України,  пунктом 34 частини 1 статті 26  та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Барвінківська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати  згоду гр.Самсонову Сергію Миколайовичу та гр. Жигайло Володимиру Григоровичу на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки комунальної власності кадастровий №6320410100:00:002:0202, яка розташована по вул. (відомості ), із розстроченням платежу в розмірі 50% від ціни продажу земельної ділянки на 5 років з дати укладання договору.

1.1.Розстрочення платежу надається за умови:

1.1.1.Внесення гр. Самсоновим С.М. та гр. Жигайло В.Г. на момент укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки платежу в рахунок оплати ціни продажу земельної ділянки в розмірі 50% вартості земельної ділянки з урахуванням авансового внеску, що у грошовому виразі становить 152250,00 грн. (сто п’ятдесят дві тисячі двісті п’ятдесят гривень 00 коп.), з яких 8066,00 грн. (вісім тисяч шістдесят шість гривень 00 коп.) авансового внеску згідно договору про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки №220 від 05.06.2019 року.

1.1.2.Погашення розстроченої частини платежу здійснюється  рівнимичастинами не рідшеніж один раз у три місяцізгідно з графіком,  який є невід'ємноючастиною  договору  купівлі-продажу, або  одноразово у повномуобсязі у строк,  який не перевищує трьох місяців післяв несення першого або чергового платежу.

Повне погашення розстроченої частини платежу в розмірі 50% вартості земельної ділянки здійснюється гр. Самсоновим С.М. та гр. Жигайло В.Г.  не пізніше 5 років з дати укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки.

1.1.3.Розмір платежу, що вноситься в рахунок оплати розстроченої частини, визначається з урахуванням індексу інфляції, встановленого Держкомстатом за період з місяця, що настає за тим,  в якому  укладено договір купівлі-продажу земельної ділянки,  по  місяць,  що передує місяцю внесення платежу

1.1.4.У разі порушення строку погашення розстроченої частини платежу гр. Самсонов С.М. та гр. Жигайло В.Г. сплачують пеню за прострочку у розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діє на день його погашення за кожен календарний день прострочення платежу.       

1.1.5.Прострочення  погашення розстроченої  частини  платежу  більш як на два місяці є підставою для припинення розстрочення  платежу  за придбання  земельної  ділянки.  Залишок платежу підлягає стягненню у судовому порядку.

1.2.Встановити заборону на продаж або  інше  відчуження  гр. Самсоновим С.М. та гр. Жигайло В.Г. земельної ділянки до повного розрахунку за договором купівлі-продажу.

1.3.Зобов’язати гр. Самсонова С.М. та гр. Жигайло В.Г не пізніше 10 календарних днів після сплати розстроченої частини платежу надати до Барвінківського виконавчого комітету міської ради копію відповідного платіжного документу, а після повного розрахунку -  підписати акт звіряння розрахунків за договором купівлі-продажу земельної ділянки, який підлягає затвердженню Барвінківською міською радою.

1.4.Умови переходу права власності на земельну ділянку:

1.4.1.Договір купівлі-продажу земельної ділянки та документ про оплату першого внеску, що становить не менше 50% вартості земельної ділянки є підставою для державної реєстрації права власності на земельну ділянку у встановленому законом порядку з одночасною реєстрацією заборони на відчуження земельної ділянки до повного розрахунку за договором купівлі-продажу.

1.4.2.Підставою для припинення заборони на відчуження земельної ділянки є підписаний сторонами акт звіряння розрахунків за договором купівлі-продажу земельної ділянки, затверджений Барвінківською міською радою.

1.5.Умови, визначені пунктами 1.1 (з підпунктами), 1.2, 1.3, 1.4 (з підпунктами) є істотними умовами договору купівлі-продажу земельної ділянки.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію  Барвінківської міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології (Сидорченко О.П.).

 

Міський голова                                                                                      О. БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви перейменування вулиці Ковпака в місті Барвінкове на вулицю Олега Куцина?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.