РІШЕННЯ від 31 жовтня 2019 року  № 1253/VII " Про надання згоди  на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки з розстроченням платежу"

РІШЕННЯ

від 31 жовтня 2019 року                                                               № 1253/VII

 

Про надання згоди  на укладання договору купівлі-продажу

земельної ділянки з розстроченням платежу

 

Розглянувши заяви громадян про укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки комунальної власності з розстроченням платежу, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології, керуючись  постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності» від 22 квітня 2009 року № 381, статтями 12, 116, 127, 128 та 134 Земельного кодексу України,  пунктом 34 частини 1 статті 26  та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Барвінківська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати  згоду гр.Самсонову Сергію Миколайовичу та гр. Жигайло Володимиру Григоровичу на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки комунальної власності кадастровий №6320410100:00:002:0202, яка розташована по вул. (відомості ), із розстроченням платежу в розмірі 50% від ціни продажу земельної ділянки на 5 років з дати укладання договору.

1.1.Розстрочення платежу надається за умови:

1.1.1.Внесення гр. Самсоновим С.М. та гр. Жигайло В.Г. на момент укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки платежу в рахунок оплати ціни продажу земельної ділянки в розмірі 50% вартості земельної ділянки з урахуванням авансового внеску, що у грошовому виразі становить 152250,00 грн. (сто п’ятдесят дві тисячі двісті п’ятдесят гривень 00 коп.), з яких 8066,00 грн. (вісім тисяч шістдесят шість гривень 00 коп.) авансового внеску згідно договору про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки №220 від 05.06.2019 року.

1.1.2.Погашення розстроченої частини платежу здійснюється  рівнимичастинами не рідшеніж один раз у три місяцізгідно з графіком,  який є невід'ємноючастиною  договору  купівлі-продажу, або  одноразово у повномуобсязі у строк,  який не перевищує трьох місяців післяв несення першого або чергового платежу.

Повне погашення розстроченої частини платежу в розмірі 50% вартості земельної ділянки здійснюється гр. Самсоновим С.М. та гр. Жигайло В.Г.  не пізніше 5 років з дати укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки.

1.1.3.Розмір платежу, що вноситься в рахунок оплати розстроченої частини, визначається з урахуванням індексу інфляції, встановленого Держкомстатом за період з місяця, що настає за тим,  в якому  укладено договір купівлі-продажу земельної ділянки,  по  місяць,  що передує місяцю внесення платежу

1.1.4.У разі порушення строку погашення розстроченої частини платежу гр. Самсонов С.М. та гр. Жигайло В.Г. сплачують пеню за прострочку у розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діє на день його погашення за кожен календарний день прострочення платежу.       

1.1.5.Прострочення  погашення розстроченої  частини  платежу  більш як на два місяці є підставою для припинення розстрочення  платежу  за придбання  земельної  ділянки.  Залишок платежу підлягає стягненню у судовому порядку.

1.2.Встановити заборону на продаж або  інше  відчуження  гр. Самсоновим С.М. та гр. Жигайло В.Г. земельної ділянки до повного розрахунку за договором купівлі-продажу.

1.3.Зобов’язати гр. Самсонова С.М. та гр. Жигайло В.Г не пізніше 10 календарних днів після сплати розстроченої частини платежу надати до Барвінківського виконавчого комітету міської ради копію відповідного платіжного документу, а після повного розрахунку -  підписати акт звіряння розрахунків за договором купівлі-продажу земельної ділянки, який підлягає затвердженню Барвінківською міською радою.

1.4.Умови переходу права власності на земельну ділянку:

1.4.1.Договір купівлі-продажу земельної ділянки та документ про оплату першого внеску, що становить не менше 50% вартості земельної ділянки є підставою для державної реєстрації права власності на земельну ділянку у встановленому законом порядку з одночасною реєстрацією заборони на відчуження земельної ділянки до повного розрахунку за договором купівлі-продажу.

1.4.2.Підставою для припинення заборони на відчуження земельної ділянки є підписаний сторонами акт звіряння розрахунків за договором купівлі-продажу земельної ділянки, затверджений Барвінківською міською радою.

1.5.Умови, визначені пунктами 1.1 (з підпунктами), 1.2, 1.3, 1.4 (з підпунктами) є істотними умовами договору купівлі-продажу земельної ділянки.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію  Барвінківської міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології (Сидорченко О.П.).

 

Міський голова                                                                                      О. БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних