Порядок денний від 30 березня 2021 року

засідання виконавчого комітету

Барвінківської міської ради

30 березня 2021 року

1. Про затвердження Порядку видачі довідок про місце проживання особи без реєстрації та про не проживання особи за місцем реєстраціїна території населених пунктів Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області.

Доповідає : РИЖОВА Наталія – заступник Барвінківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник відділу юридичного забезпечення та звернень громадян.

2. Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Барвінківський виконавчий комітет міської ради Ізюмського району Харківської області, та Порядку відшкодування цих витрат.

3. Про  створення та затвердження складу  житлової комісії привиконавчому комітетіБарвінківської  міської  ради Ізюмського району Харківської області .

4. Про затвердження розмірів, тексту та місця встановлення пам’ятноїдошки колишньому директору Будинку культури заводу  «Червоний промінь»  Івану Григоровичу Маковію .

Доповідає : КОПТЄВА Наталія – заступник Барвінківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

5. Про затвердження розпоряджень міського голови

Доповідає :ЖУДІНА Галина - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Барвінківської міської ради.

6. Про надання дозволу на видалення  зелених насаджень

Доповідає : БИКОВ Олександр – заступник Барвінківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

7. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає : ДЕНЬГУБ Яна – начальник відділу соціального захисту населення.

8. Про   відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремим категорія  громадян

Доповідає : ДЕНЬГУБ Яна – начальник відділу соціального захисту населення.

9. Про відмову у наданні погодження розміщення дитячих розважальних атракціонів та святкової торгівлі під час проведення святкування до Дня міста.

Доповідає : РИЖОВА Наталія – заступник Барвінківськогоміського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник відділу юридичного забезпечення та звернень громадян.

10. Про забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу Джежері  на території Барвінківської міської ради.

Доповідає : ЖУКОВА Віта – начальник служби у справах дітей.

11. Про забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу Зіньківської  на території Барвінківської міської ради

Доповідає : ЖУКОВА Віта – начальник служби у справах дітей.

12. Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї Шульга  на території Барвінківської міської ради

Доповідає : ЖУКОВА Віта – начальник служби у справах дітей.

13. Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї Бутко  на території Барвінківської міської ради

Доповідає : ЖУКОВА Віта – начальник служби у справах дітей.

14. Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї Бережних на території Барвінківської міської ради

Доповідає : ЖУКОВА Віта – начальник служби у справах дітей.

15. Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї Мітченко  на території Барвінківської міської ради

Доповідає : ЖУКОВА Віта – начальник служби у справах дітей.

16. Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї Морозової  на території Барвінківської міської ради

Доповідає : ЖУКОВА Віта – начальник служби у справах дітей.

17. Про забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу Правицьких  на території Барвінківської міської ради

Доповідає : ЖУКОВА Віта – начальник служби у справах дітей.

18. Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї Решетняк  на території Барвінківської міської ради

Доповідає : ЖУКОВА Віта – начальник служби у справах дітей.

19. Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї Сердюченко  на території Барвінківської міської ради

Доповідає : ЖУКОВА Віта – начальник служби у справах дітей.

20. Про затвердження висновків про доцільність позбавлення батьківських прав Гулаженко С.В.

Доповідає : ЖУКОВА Віта – начальник служби у справах дітей.

21. Про затвердженнявисновків про доцільністьпозбавленнябатьківських прав Крята О.А.

Доповідає : ЖУКОВА Віта – начальник служби у справах дітей.

22. Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян Барвінківської міської територіальної громади на залізничному транспорті загального користування у приміському сполученні

Доповідає: БАЛЯСА Яніна – заступник Барвінківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

23. Про клопотання перед Барвінківським районним судом щодо призначення опікуна над Безпалим І.І.

24. Про висунення кандидатури громадянки Білевцевої Ю.Й. до присвоєння почесного звання «Мати-героїня»