ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Барвінківської міської ради

засідання виконавчого комітету

Барвінківської міської ради

28 травня 2019 р.

1.Про оздоровлення дітей в дошкільних закладах міста.

Доповідає : Янгурська Н.В. – начальник-головний бухгалтер відділу бухгалтерської служби

2.Про затвердження розпоряджень міського голови.

Доповідає : Жудіна Г.В. – керуючий справами(секретар) виконавчого комітету міської ради .

3.Про надання дозволу  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального опалення в багатоквартирному житловому будинку.

Доповідає : Недвига В.О.- начальниквідділу з питань благоустрою та розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства.

4.Про розгляд протоколів про адміністративні правопорушення.

Доповідає : Городова О.О. головний спеціаліст з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

5.Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає : Коваленко Ю.А. – спеціаліст 1 категорії з юридичних питань та регуляторної політики відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики.

6.Про погодження місця розміщення цирку-шапіто «Аркада» на території міста Барвінкове

Доповідає :Коваленко Ю.А. – спеціаліст 1 категорії з юридичних питань та регуляторної політики відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики.

7.Про надання дозволу на видалення  зелених насаджень.