Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 26 серпня 2020 року № 79/20 Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020

РІШЕННЯ

 від  26 серпня 2020 року                                                                                 № 79/20

Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства

 міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років

 

Заслухавши інформацію директора БКП «Благоустрій»  Андрія СОПКА про хід виконання заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, керуючись п.п.3 п. «а» ч.1 ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Інформацію про хід виконання заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років прийняти до відома (додається).

2.Відділу з питань благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Барвінківського виконавчого комітету міської ради продовжити здійснення контролю виконання БКП «Благоустрій» заходів з підготовки житлово-комунального господарства до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року.  

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.С.

 

 Міський голова                                                                           Олександр БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора