Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 18 грудня 2019 року  № 117/19 Про затвердження розпоряджень міського голови

РІШЕННЯ

від 18 грудня 2019 року                                                                         № 117/19

 

Про затвердження розпоряджень міського голови

Розглянувши  розпорядження, прийняті міським головою за період між засіданнями виконавчого комітету Барвінківської міської ради, керуючись ст.ст. 40, 42, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ :

1.Затвердити розпорядження міського голови:

 

1.1 від 27 листопада 2019 року № 342р «Про надання дозволу на заселення та тимчасове проживання внутрішньо переміщеної особи в житловому приміщенні для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб по вул.Московській,1».

 

Міський голова                                                                                        О. БАЛО

 

 

                                                                 

                                                      УКРАЇНА

                                                БАРВІНКІВСЬКИЙ

                                                МІСЬКИЙ ГОЛОВА

                                               РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від   27 листопада  2019 року                                                                        № 342р

 

Про надання дозволу на заселення та тимчасове проживання внутрішньо переміщеної особи в житловому приміщенні для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб по вул.Московській,1

 

Розглянувши заяву громадянки Петришиної Ганни Олександрівни, яка зареєстрована на тимчасово окупованій території, на даний час фактично перебуває на території м.Барвінкове та не має житла, з приводу надання дозволу на проживання  в житловому приміщенні для тимчасового проживання ВПО, відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 року № 422 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання та порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла  для тимчасового проживання» (зі змінами) та рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2016 року № 117/16 « Про формування фонду житла для тимчасового проживання ВПО та надання дозволу на заселення громадян для тимчасового проживання», керуючись п.п.2 п.»а» ч.1 ст.30, ст..ст. 42,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

РОЗПОРЯДЖУЮСЬ  :

1.Надати дозвіл на тимчасове проживання у житловому приміщенні для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб по вул..Московська, №1,  м.Барвінкове у складі 1 особи на строк до 27 лютого 2020 року включно Петришиній Ганні Олександрівні, (відомості), громадянину України, зареєстрованій на тимчасово окупованій території в (відомості), – 1 кімнату загальною площею 12,1 кв.м.

 

 2.Видати громадянці Петришиній Ганні Олександрівні ордер на житлове приміщення з фонду житла для тимчасового проживання ВПО по вул.Московська,1 житловою площею 12,1 кв.м , склад сім'ї – 1 чоловік.

 

3.В.о.директора Барвінківського комунального підприємства «Благоустрій» О.Камишову  забезпечити заселення для тимчасового проживання Петришиної Г.О. в житловому приміщенні по вул..Московська № 1 та уласти договір на тимчасове проживання в житловому приміщенні зі строком до 3 місяців  - до 27 лютого 2020 року включно.

 

4.Зобов’язати громадянку Петришину Г.О., якій надано ордер на тимчасове проживання, своєчасно та в повній мірі здійснювати оплату за житлово-комунальні послуги з моменту укладання договору найму житлового приміщення

 

5.Після закінчення встановленого строку тимчасового проживання вищевказаній громадянці звільнити надане житлове приміщення для тимчасового проживання.

 

6.Затвердити дане розпорядження на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

 

7.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.С.

 

 

 Міський голова                                                                                           О. БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора