ПОРЯДОК ДЕННИЙ позачергового засідання виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 13 листопада 2020 року

позачергового засідання виконавчого комітету

Барвінківської міської ради

від 13 листопада2020 року

1. Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету Барвінківської міської ради на 202рік

Доповідає : ЖУДІНА Галина - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради.

2.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Доповідає : НЕДВИГА Валерій - начальник відділу з питань благоустроюрозвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення.

3.Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає : БАЛЯСА Яніна – начальник відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики.

4.Про надання дозволу  на від`єднання квартир відсистеми (мережі) центрального опалення, отримання технічних умов та розробки проєкту індивідуального опалення в багатоквартирному житловомубудинку

5.Про надання дозволу  на від`єднання квартир відсистеми (мережі) центрального опалення, отримання технічних умов та розробки проєкту індивідуального опалення в багатоквартирному житловому будинку

6.Про повторне оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове.

Доповідає :РИЖОВА Наталія – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради .

7. Про зміну реквізитів адреси об’єктів нерухомого майна