Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 19 серпня 2020 року № 73/20 Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користув

РІШЕННЯ

 

від 19 серпня 2020 року                                                                                     № 73/20

 

Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів

на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове

 

 

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 (зі змінами) та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року №176 (зі змінами), керуючись ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ :

                1. Визначити об’єкти конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі міста Барвінкове ( міський маршрут) (далі – конкурс), згідно з додатком 1.

Організувати та провести конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Барвінкове.

         2. Затвердити умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове (додаток 2).

         3. Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі міста Барвінкове (міський маршрут), для перевізника-претендента (додаток 3).

         4. Затвердити склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників (додаток №4 ).

         5. Установити, що:

         1) датою проведення конкурсу є 28 вересня 2020 року;

         2) прийом документів на участь у конкурсі здійснюється в робочі дні до 18 вересня 2020 року включно з  08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. з понеділка по п’ятницю.

         Барвінківському виконавчому комітету міської ради забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Барвінківської міської ради цього рішення та опублікування в друкованих засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу та умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі міста Барвінкове ( міський маршрут).

        6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.

 

 

 

Міський голова                                                                      Олександр БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора