Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ

СТРУКТУРА

апарату міської ради та виконавчого комітету

 

Назва посади

Кількість одиниць

Міський голова

1

Секретар міської ради

1

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради

1

Староста Богодарівського старостинського округу

1

Староста Великокомишуваського старостинського округу

1

Староста Гаврилівського старостинського округу

1

Староста Григорівського старостинського округу

1

Староста Грушуваського старостинського округу

1

Староста Гусарівського старостинського округу

1

Староста Іванівського старостинського округу

1

Староста Іванівського Другого старостинського округу

1

Староста Мечебилівського  старостинського округу

1

Староста Новомиколаївського старостинського округу

1

Староста Подолівського старостинського округу

1

Староста Рідненського старостинського округу

1

Відділ юридичного забезпечення, звернень громадян та адміністративних послуг

21

Заступник міського голови, начальник відділу

1

Спеціаліст І категорії з юридичних питань та захисту інтересів територіальної громади

1

Спеціаліст І категорії з питань документообігу та організаційно-інформаційної діяльності

1

Спеціаліст І категорії з питань організації надання адміністративних послуг

1

Адміністратор

3

Державний реєстратор у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень

1

Державний реєстратор у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

1

Спеціаліст І категорії Богодарівського старостинського округу (віддалене робоче місце в с.Богодарове)

1

Спеціаліст І категорії Великокомишуваського  старостинського округу (віддалене робоче місце в с.Велика Комишуваха)

1

Спеціаліст І категорії Гаврилівського  старостинського округу (віддалене робоче місце в с.Гаврилівка)

1

Спеціаліст І категорії Григорівського старостинського округу (віддалене робоче місце в с.Григорівка)

1

Спеціаліст І категорії Грушуваського старостинського округу (віддалене робоче місце в с.Грушуваха)

1

Спеціаліст І категорії Гусарівського старостинського округу ((віддалене робоче місце в с.Гусарівка)

1

Спеціаліст І категорії Іванівського старостинського округу (віддалене робоче місце в с.Іванівка)

1

Спеціаліст І категорії Іванівського Другого старостинського округу (віддалене робоче місце в с-щі Іванівка)

1

Спеціаліст І категорії Мечебилівського старостинського округу (віддалене робоче місце в с.Мечебилове)

1

Спеціаліст І категорії Новомиколаївського старостинського округу (віддалене робоче місце в с.Нова Миколаївка)

1

Спеціаліст І категорії Подолівського старостинського округу (віддалене робоче місце в с.Подолівка)

1

Спеціаліст І категорії Рідненського старостинського округу (віддалене робоче місце в с.Рідне)

1

Відділ бухгалтерської служби

7

Начальник відділу – головний бухгалтер

1

Спеціаліст І категорії з бухгалтерського обліку та фінансів

4

Спеціаліст І категорії з питань економічної діяльності

1

Офісний службовець (друкування)

1

Відділ земельних відносин

4

Начальник відділу

1

Спеціаліст І категорії з питань обліку земель та кадастру

2

Старший інспектор

1

Відділ  з питань благоустрою та розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства

4

Провідний спеціаліст з питань обліку та управління комунальною власністю

1

Начальник відділу

1

Спеціаліст І категорії з питань благоустрою

1

Спеціаліст І категорії з питань житлово-комунального господарства

1

Відділ соціального захисту населення

8

Начальник відділу

1

Провідний спеціаліст

7

Сектор економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності

2

Завідувач сектору

1

Спеціаліст 1 категорії з питань економічного розвитку та підготовки програм

 

1

 

Сектор трудового архіву

2

Завідувач сектору

1

Спеціаліст І категорії  трудового архіву

1

Сектор містобудування та архітектури

2

Завідувач сектору, головний архітектор

1

Оператор комп’ютерного набору

1

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій

1

Спеціаліст І категорії із здійснення закупівель та інформаційних технологій

2

Провідний спеціаліст з охорони праці

1

Головний спеціаліст з реєстрації місця проживання фізичних осіб

1

Секретар керівника

1

Інспектор з кадрів

1

Комендант

1

Завідувач господарства

0,25

ВСЬОГО ПО АПАРАТУ

77,25

Обслуговуюча група

35,50

водій службового автомобіля

2

Опалювач

7

прибиральник службових приміщень

9,75

сторож службових  приміщень

16,75

Загальна чисельність

112,75


СТРУКТУРА

Управління освіти, культури, молоді та спорту

Назва посади

Кількість одиниць

Начальник управління

1

Відділ дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти

4

Заступник начальника управління – начальник відділу

1

Головний спеціаліст

1

Спеціаліст 1 категорії

2

Сектор культури, молоді та спорту

2

Завідувач сектору

1

Спеціаліст І категорії

1

Всього апарат управління

7

Централізована бухгалтерія

15

Група з централізованого господарського обслуговування

25,5

Загальна чисельність

47,5


СТРУКТУРА

Фінансового управління

Назва посади

Кількість одиниць

Начальник управління

1

Відділ доходів, бухгалтерського обліку та звітності

4

Начальник відділу

1

Головний бухгалтер

1

Спеціаліст І категорії

2

Бюджетний відділ

3

Заступник начальника управління - начальник відділу

1

Головний спеціаліст

1

Спеціаліст І категорії

1

Обслуговуюча група

0,5

Прибиральник службових приміщень

0,5

Всього апарат  управління

8,5


СТРУКТУРА

Служби у справах дітей

 

Назва посади

Кількість одиниць

Начальник

1

Головний спеціаліст

1

Всього аппарат служби

2

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора