Рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради

                                                              РІШЕННЯ

від 23 квітня 2019 року                                                                                              № 32/19

 

Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 20.12.2018 року №101/18 «Про організацію тимчасових робочих місць для проведення оплачуваних громадських робіт у 2019 році»

 

З метою розширення видів оплачуваних громадських робіт, відповідно до ст.31 Закону України «Про зайнятість населення» та Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 №175 (зі змінами), керуючись п.п.7 п. «б» ч.1 ст. 34, ст.ст. 52, 59  Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  виконавчий  комітет  Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ :

1.Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради  рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 20.12.2018 року №101/18 «Про організацію тимчасових робочих місць для проведення оплачуваних громадських робіт у 2019 році», а саме доповнити його наступною позицією:

« - роботи із соціально вразливими верствами населення, інші роботи соціального напрямку».

2.Інформувати Барвінківську районну філію Харківського обласного центру зайнятості про внесені зміни.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.С. 

 

Міський голова                                                                                   О. БАЛО

 

                                     

   РІШЕННЯ

 

від 23 квітня 2019 року                                                                                             № 33/19

Про заборону використання питної води з системи централізованого водопостачання міста для зрошування (поливу)

Розглянувши лист директора КП «Обласний інформаційно-технічний центр» Кошарного В.А. від 12.04.2019 року №22/04 про встановлення терміну використання питної води для поливу городів та присадибних ділянок з системи централізованого водопостачання, враховуючи негативний вплив використання питної води з системи централізованого водопостачання міста  для зрошування (поливу) на стан забезпечення питною водою мешканців міста Барвінкове, дошкільних дитячих закладів та лікувальних установ, з метою підтримання необхідного тиску в мережі і забезпечення безперебійного  водопостачання всіх абонентів, відповідно до Правил користування системами  централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених  наказом Мінжитлокомунгоспу від 27.06.2008 №190, Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», керуючись п.п.5 п.»а» ст. 30, ст.ст.52, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської  ради

ВИРІШИВ:

1.Заборонити використання питної води з системи централізованого водопостачання міста Барвінкове для зрошування (поливу)  газонів, парників, городів, садів та присадибних ділянок.

2.Вважати використання споживачами питної води із системи централізованого комунального водопостачання в місті Барвінкове для зрошування (поливу)  газонів, парників, городів, садів та присадибних ділянок   нераціональним використанням питної води, яке приводить до виснаження джерел питного водопостачання.

3.Водопостачальній організації забезпечити контроль за використанням води з системи централізованого комунального водопостачання міста Барвінкове, вживати до порушників відповідні заходи впливу.

4.Встановити, що при виявленні факту використання питної води з системи централізованого водопостачання міста для  зрошування (поливу)  газонів, парників, городів, садів та присадибних ділянок  споживач сплачує витрату води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу.

5.Інформувати населення про заборону використання питної води з системи централізованого комунального водопостачання міста для зрошування (поливу) через районну газету «Вісті Барвінківщини».

6.Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу з  питань містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства Недвигу В.О.

 

Міський голова                                                                                           О. БАЛО

 

 

РІШЕННЯ

від 23 квітня 2019 року                                                                                              № 34/19

 

Про погодження розміщення інформаційних вказівників

Розглянувши лист в.о.начальника Ізюмського  управління ГУ ДФС у Харківській області Павлової І. від 02.04.2019р. №10393/9/20-40-51-03-07, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись статтями 40, 52 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати Ізюмському управлінню ГУ ДФС у Харківській області дозвіл на розміщення інформаційних вказівників ЦОП Барвінківської ДПІ Ізюмського управління ГУ ДФС у Харківській області вздовж вулиць Центральна та Калинова, по вулиці Центральна напроти ринку та центральній площі міста на об’єктах благоустрою комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове.

2. Розміщення інформаційних вказівників здійснювати з дотриманням Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою міста Барвінкове затверджених рішенням Барвінківської міської ради від 15.04.2016 року №181 та за попереднім погодженням з БКП «Благоустрій».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.С.

 

Міський голова                                                                                       О. БАЛО

 

 

РІШЕННЯ

від 23 квітня 2019 року                                                                                             № 35/19

 

Про присвоєння поштової адреси

об’єкту нерухомого майна

 

Розглянувши заяви фізичних осіб про впорядкування та присвоєння поштової адреси об’єктів нерухомого майна, керуючись статтями 31, 52 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу:

1.1. житловому будинку, який належав померлому гр.Малюті Анатолію Тимофійовичу на підставі Договору про надання в безстрокове користування земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку на праві приватної власності від 16.02.1966 року, посвідченого нотаріусом Барвінківської нотаріальної контори Фесенко Р.А. – (відомості) замість: (відомості).

1.2. нежитловому приміщенню (склад), реєстраційний номер 26079038, який належить гр.Лупаненко Ользі Вікторівні на підставі рішення Барвінківського районного суду від 20.02.2008р. у справі №2-15/08  та померлому Лупаненко Олександру Миколайовичу на підставі договору купівлі-продажу від 27.07.2000 року – (відомості) замість: (відомості).

1.3. нежитловому приміщенню, реєстраційний номер 13407835, який належить гр.Головку Андрію Вікторовичу на підставі договору купівлі-продажу від 16.01.2006 року – (відомості)  замість: (відомості).

1.4. житловому будинку, який належить Гальченку Миколі Анатолійовичу на підставі свідоцтва про право на спадщину від 29.03.2019 року – (відомості), замість: (відомості).

2. У зв’язку з проведенням поділу об’єкта нерухомого майна – житлового будинку, який розташований за адресою (відомості)  на два об’єкта нерухомого майна з припиненням права спільної часткової власності, присвоїти адресу новоутвореному об’єкту нерухомого майна, власником якого є Близнюк Віталій Олександрович, – (відомості).

3. Рекомендувати зацікавленим особам здійснити реєстрацію змін шляхом державної реєстрації права власності на нерухоме майно відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

 

Міський голова                                                                                      О. БАЛО

 

РІШЕННЯ

від 23 квітня 2019 року                                                                                    № 36/19

 

Про затвердження розпоряджень міського голови

Розглянувши  розпорядження, прийняті міським головою за період між засіданнями виконавчого комітету Барвінківської міської ради, керуючись ст.ст. 40, 42, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ :

1. Затвердити розпорядження міського голови:

1.1.від 12 квітня 2019 року № 77 р «Про продовження терміну проживання внутрішньо переміщених осіб в житловому приміщенні для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб по вул.Московській, 1».

Міський голова                                                                               О. БАЛО

 

 

РІШЕННЯ

 

від 23 квітня 2019 року                                                                                             № 37/19

 

Про   надання  одноразової  адресної

матеріальної  допомоги  громадянам

Розглянувши  заяви  громадян  про  надання  одноразової  матеріальної  допомоги, беручи  до  уваги  надані  документи, відповідно  до  Положення  про  порядок  надання  одноразової   адресної  матеріальної  допомоги  громадянам  на   території  Барвінківської  міської ради, затвердженого  рішенням  ХУ  сесії  Барвінківської  міської  ради  УП  скликання  від  21.12.2016р. № 399 ( зі  змінами),  керуючись  ст..ст. п.п.1.п.»а» ч.1 ст. 34,52,59  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,  виконавчий  комітет Барвінківської  міської  ради

ВИРІШИВ :

       1.Надати  одноразову   адресну  матеріальну  допомогу  на   лікування:

1.1. в  розмірі 1000,00 грн. (одна тисяча гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

1.1.1.Недвизі  Раїсі  Володимирівні (відомості);

1.1.2.Кіріяченко Сергію  Миколайовичу (відомості) на  лікування  дружини Кіріяченко   Людмили  Миколаївни,  (відомості);

1.1.3.Ємельяненко  Валентині  Федорівні (відомості)   на  лікування    чоловіка Ємельяненко  Олександра  Григоровича  (відомості);

1.1.4.Семеновій  Оксані  Олексіївні  (відомості)   на  лікування сина   Семенова  Дениса  Олександровича  (відомості);

1.1.5.Бобух  Галині  Михайлівні (відомості);

1.1.6.Івахненко  Надії  Андріївні  (відомості);

1.1.7.Тимченко  Вірі  Григорівні (відомості);

 

1.2. в  розмірі 800,00 грн. (вісімсот гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

1.2.1. Бабіч Клавдії  Миколаївні (відомості);

1.2.2. Топал Любов  Вікторівні (відомості);

1.2.3.Бобух Віталію Григоровичу (відомості);

1.1.4.Літвіновій  Наталії  Володимирівні (відомості);

 

2. Надати  одноразову   адресну  матеріальну  допомогу   у  зв’язку  із скрутним  матеріальним  становищем:

2.1. в розмірі 800,00 грн. (вісімсот гривень 00 коп.) кожному наступним громадян

2.1.1.Лісницькій  Олександрі  Дмитрівні (відомості);

2.1.2.Пащенко  Ніні  Григорівні  (відомості);

2.1.3. Покотило  Ніні  Петрівні (відомості);

2.1.4. Маслюк  Вікторії  Сергіївні (відомості);

2.1.5.Петрухненко  Івану  Павловичу (відомості);

2.1.6. Бобух  Зої  Григорівні (відомості);

2.1.7.Маляр Олександрі  Андріївні (відомості);

2.2. в розмірі 400,00 грн. (чотириста гривень 00 коп.):

2.2.1. Каландеровій  Гульнарі  Дурдибаївні (відомості).

 

3. У зв’язку із неподанням довідки за місцем реєстрації про склад сім’ї відмовити у наданні одноразової адресної матеріальної допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем наступним громадянам:

3.1. Петухову  Денису  Сергійовичу (відомості);

3.2. Козаченко Олексію  Анатолійовичу (відомості).

 

4. Відділу бухгалтерської служби  виділити  на зазначені  цілі із загального фонду  кошти   в розмірі 16 200,00 грн.  (шістнадцять тисяч двісті гривень 00коп.).

 

Міський голова                                                                                     О. БАЛО

                                                         

 

РІШЕННЯ

від   23 квітня  2019 року                                                                          № 38/19

Про  розгляд  протоколів  про  адміністративне  правопорушення

Розглянувши  протоколи  про  адміністративні  правопорушення, відповідальність  за  які  передбачено  статтями  197  та  198  Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення, відповідно  до постанови  КМУ  від  02  березня  2016 року  № 207 « Про  затвердження  Правил  реєстрації  місця  проживання  та  Порядку  передачі  органами  реєстрації  інформації  до  Єдиного державного  демографічного  реєстру»,  приймаючи  до  уваги  обставини  вчинення  адміністративного  правопорушення,  вивчивши  обставини, що  пом’якшують  і обтяжують  відповідальність  та  інші  обставини, що  мають  значення   для  правильного  вирішення  справи,  враховуючи  пропозиції  членів  виконавчого  комітету  міської  ради, керуючись ст. 219  КУпАП, ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядуванння в Україні», виконавчий  комітет  Барвінківської  міської  ради

ВИРІШИВ :

1.Відповідно  до частини  1  статті 197 Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення  накласти  адміністративне  стягнення  у  вигляді   попередження  на  наступних  правопорушників:

- Федоряченко Андрія Олексійовича (протокол №15 від 05.04.2019);

- Голосного Андрія Вікторовича (протокол №14 від 02.04.2019)

2.Відповідно  до частини  1  статті 198 Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення  накласти  адміністративне  стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51,00 грн на наступних  правопорушників:

-Міщенко Анастасію Вікторівну (протокол №16від 11.04.2019);

- Денисенко Олександра Петровича (протокол №12 від 27.03.2019);

-Степанова Ігора Денисовича ( протокол №13 від 02.04.2019).

3.Постанови про накладення адміністративного стягнення направити правопорушникам  відповідно  до чинного  законодавства  України.

 

Міський голова                                                                                             О.БАЛО

 

РІШЕННЯ

 від  23 квітня 2019 року                                                                                  № 39/19

Про надання дозволу на видалення  зелених насаджень

Розглянувши звернення директора БКП «Благоустрій» Рєзнікова В.І. від 18.03.2019 р. № 210, № 211, звернення від 20.03.2019 р. № 215, звернення від 05.04.2019 за № 250 та звернення завідувача ДНЗ №2 «Ялинка» від 22.03.2019 р. № 01-25/05 щодо надання дозволу на видалення аварійно-небезпечних дерев: ясені – 4 шт. по вул. І. Плиса (кладовище), тополя – 1 шт. по вул. Незалежності, № 41, береза – 1 шт. по вул. Освіти (кладовище), верба – 1 шт. по вул. Чайкин міст, № 58, клени – 4 шт., сосна – 1 шт. на території ДНЗ № 2 «Ялинка» які в разі падіння можуть завдати шкоди дітям, мешканцям міста, будівлям, враховуючі акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 05.04.2019 р. та від 19.04.2019 р., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» від 01.08.2006р. №1045, Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 року № 105, керуючись ст.ст. 6, 25 Закону України «Про рослинний світ», ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст.ст.30, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Надати директору БКП «Благоустрій» В. Рєзнікову дозвіл на видалення зелених насаджень:

- 4 аварійних дерев (ясені) по вул. І. Плиса (кладовище), згідно  звернення від 18.03.2019 р. за № 210;

- 1 аварійного дерева (тополя) по вул. Незалежності, № 41, згідно звернення від 18.03.2019 р. за № 211;

- 1 аварійного дерева (береза) по вул. Освіти (кладовище), згідно звернення від 20.03.2019 р. за № 215;

- 1 аварійного дерева (верба) по вул. Чайкин міст, № 58, згідно звернення від 05.04.2019 р. за № 250;

- 4 аварійних дерев (клени) та 1 аварійне дерево (сосна) на території   ДНЗ № 2 «Ялинка», згідно звернення від 22.03.2019 р. за №01-25/05;

2.Видати БКП «Благоустрій» ордер на видалення зелених насаджень з    встановленням терміну:

- видалення зелених насаджень – до 31 травня 2019 року;

- проведення благоустрою – до 01 червня 2019 року;

- проведення озеленення - до 01 вересня 2019 року.

3.Зобов’язати директора КП «Благоустрій» В: Рєзнікова :

3.1.Провести роботи по висадженню зелених насаджень відповідно до плану озеленення (додається) та проводити їх утримання протягом 3 років, по 3 саджанці низькорослих порід дерев за кожне видалене дерево, на території прилеглій до пам’ятника «Танк» по вул. Освіти.

3.2.Навести належний санітарний порядок на задіяній території протягом 7 днів після видалення дерев.

4.Директору КП «Благоустрій» В. Рєзнікову деревину видалених дерев використати  для опалення приміщень дитячих навчальних закладів та приміщення для проживання ВПО по вул. Московській, 1.

5.Видалення дерев здійснити без сплати їх відновної вартості.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.С..

 

Міський голова                                                                                             О.БАЛО

 

РІШЕННЯ

 від  23 квітня 2019 року                                                                                 № 40/19

Про клопотання перед Барвінківським

районним судом щодо призначення

опікуна над Ніколаєнком Б.В.

Розглянувши заяву Ніколаєнка Валерія Івановича, (відомості), щодо клопотання перед Барвінківським районним судом про призначення його опікуном над сином Ніколаєнком Борисом Валерійовичем, (відомості), взявши до уваги матеріали справи опікунської ради, керуючись ст.58 Цивільного кодексу України та пп. 4, п. б, ч. 1, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

ВИРІШИВ :

1.Затвердити та подати до Барвінківського районного суду клопотання щодо призначення Ніколаєнка Валерія Івановича, (відомості);, опікуном над його сином Ніколаєнком Борисом Валерійовичем, (відомості);.

 

Міський голова                                                                                О. БАЛО

                  

                       Додаток

                                                                                                         до рішення Барвінківського

                                                                                                                 виконавчого комітету міської ради

                                                                                                        від 23 квітня 2019 року № 40/19

 

КЛОПОТАННЯ

про призначення опікуна над

Ніколаєнком Борисом Валерійовичем, (відомості)

 

До опікунської ради при виконавчому комітеті Барвінківської міської ради з заявою звернувся Ніколаєнко Валерій Іванович, (відомості), щодо клопотання перед Барвінківським районним судом про призначення його опікуном над сином Ніколаєнком Борисом Валерійовичем, (відомості).

Відповідно до довідки від 04.04.2019 № 74 Ніколаєнко Борис Валерійович, (відомості), знаходився на стаціонарному лікуванні в Комунальному некомерційному підприємстві Харківської обласної ради «Обласна психіатрична лікарня №2» з діагнозом: шизофренія, параноїдна форма, безперервний перебіг, ремісія «С», змішаний тип дефекту. F20.00.

Відповідно до довідки виданої спеціалістом Барвінківського виконавчого комітету міської ради від 06.03.2019 року Ніколаєнко Борис Валерійович зареєстрований за однією адресою зі своїм батьком, Ніколаєнком Валерієм Івановичем (відомості).

Згідно довідки, виданої депутатом Барвінківської міської ради Рябухою В.П. від 01 квітня 2019 року Ніколаєнко Борис Іванович проживає разом зі своїм батьком Ніколаєнко Валерієм Івановичем та знаходиться на його утриманні.

Відповідно Характеристики за місцем проживання на громадянина, виданої депутатом Барвінківської міської ради Рябухою В.П. від 01 квітня 2019 року Ніколаєнко Валерій Іванович характеризується позитивно.

Відповідно до ст. 60 Цивільного кодексу України виконавчий комітет Барвінківської міської ради пропонує Барвінківському районному суду призначити Ніколаєнка Валерія Івановича, (відомості), опікуном над його сином Ніколаєнком Борисом Валерійовичем, (відомості).

 

Міський голова                                                                               О. БАЛО 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних