ПРОТОКОЛ № 06 засідання виконавчого комітету Барвінківської міської ради 31 березня 2020 року

ПРОТОКОЛ № 06

засідання виконавчого комітету Барвінківської міської ради

                                                                                                         

м.Барвінкове                                                                                                                          31 березня  2020 року

          

ПРИСУТНІ:

Головуючий – БАЛО Олександр

Секретар –  ЖУДІНА Галина

На засіданні присутні :

Члени виконавчого комітету – БАЛЯСА Яніна, БЛУДОВА Галина, ДОКУЧКО Юрій, ПРОТАСОВА Тамара, РИЖОВА Наталія, ЧЕРЕДНІЧЕНКО Валентина.

Відсутні члени виконавчого комітету :

ДАНЬШИНА Ірина –  за службової необхідності ;

КОПТЄВА Наталія –  за службової необхідності;

ГОРОДОВА  Олена -  за хвороби .         

 

На засіданні виконавчого комітету Барвінківської міської ради присутні 8 членів виконавчого комітету із одинадцяти, необхідна кількість членів виконавчого комітету міської ради прибула .

 

1/30 СЛУХАЛИ : Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради

ДОПОВІДАВ : БАЛО Олександр – міський голова, який оголосив засідання відкритим.

Запропонував членам виконавчого комітету ознайомитись з проєктом порядку денного засідання виконавчого комітету міської ради, до якого включено 4 питання та прийняти його за основу в цілому

 

ВИСТУПИЛИ

ЖУДІНА Галина, яка підтримала пропозицію щодо прийняття порядку денного засідання за основу в цілому.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Затвердити на розгляд виконавчого комітету Барвінківської міської ради наступний порядок денний :

1.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

2.Про надання дозволу  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального опалення в багатоквартирному житловому будинку

3.Про затвердження номенклатури справ Барвінківської міської ради на 2020 рік

4. Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста Барвінкове, затвердження її посадового складу та Положення про неї

Голосували: «за» -  8, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 30/20 додається).

 

2/31 СЛУХАЛИ : Про надання дозволу на видалення  зелених насаджень

Доповідав : Недвига Валерій - начальник відділу з питань благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення, який доповів, що розглянувши звернення виконуючого обов’язки директора БКП «Благоустрій» О. Камишова від 19.02.2020 р. № 58, № 59 та № 70 від 28.02.2020 р., та звернення директора БКП «Благоустрій» А. Сопка від 10.03.2020 р. № 82 та № 91 від 16.03.2020 р. щодо надання дозволу на видалення аварійно-небезпечних дерев: тополі – 10 шт. (вул. Соборна,  Освіти, Скрипника), акація – 1 шт. по вул. Київській, осина – 3 шт. (вул. Соборна, перехрестя І. Величка та Незалежності), ясень – 1 шт. по вул. Центральній, каштан – 1 шт. по вул. Першотравневій, та клен – 1 шт. по вул. Центральній,  а також, враховуючі акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 30.03.2020 р., відповідно до чинного законодавства є необхідність розгляду даного питання та прийняття проєкту рішення.

 

ВИСТУПИЛИ :            

ЖУДІНА Галина, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради, яка підкреслила необхідність виконання вказаних робіт і запропонувала прийняти проєкт рішення за основу  в цілому.

ДОКУЧКО Юрій, член виконавчого комітету міської ради, підтримав пропозицію щодо прийняти даного проєкту рішення за основу в цілому.

 

ВИРІШИЛИ :

 

1. Надати БКП «Благоустрій» дозвіл на видалення зелених насаджень:

тополя - (1 шт.)  по вул. Соборній, 37, звернення № 58 від 19.02.2020 р.;

- (2 шт.) по вул.Скрипника, 3(маг. «Каштан»), звернення № 59 від 19.02.2020 р.;

- (5 шт.) по вул. Освіти, 80 (ЗОШ № 1), звернення № 59 від 19.02.2020 р.;

- (2 шт.) по вул. Соборній, (вхід до ДНЗ № 1), звернення № 59 від 19.02.2020 р.;

акація – (1 шт.) по вул. Київській, 234, звернення № 58 від 19.02.2020 р.;

осина – (1 шт.) по вул. Соборній, 170, звернення № 59 від 19.02.2020 р.;

-(2 шт.) перехрестя вул. І. Величка та Незалежності (заявник Н.Осадча) звернення № 70 від 28.02.2020 р.;

каштан – (1 шт.) по вул. Першотравневій, 4, звернення № 82 від 10.03.2020 р.;

клен – (1 шт.) по вул. Центральній магазин «Максімус», звернення № 91 від 16.03.2020 р.;

Дерево ясень - по вул. Центральній, 87 знаходиться в задовільному стані і підлягає обрізці гілок, що зависають над будівлею.

2. Видати БКП «Благоустрій» ордер на видалення зелених насаджень з встановленням терміну:

- видалення зелених насаджень – до 01 червня 2020 року;

- проведення благоустрою – до 01 липня - 2020 року;

- проведення озеленення - до 01 серпня  2020 року.

3. Зобов’язати БКП «Благоустрій» :

3.1. Провести роботи по висадженню зелених насаджень відповідно до плану озеленення (додається) та проводити їх утримання протягом 3 років, по 3 саджанці низькорослих порід дерев за кожне видалене дерево, на території прилеглій до пам’ятника «Танк» по вул. Освіти.

3.2. Навести належний санітарний порядок на задіяній території протягом 7 днів після видалення дерев.

4.Директору БКП «Благоустрій» деревину видалених дерев використати  для опалення приміщень дитячих навчальних закладів та приміщення для проживання ВПО по вул. Московській, 1.

5. Видалення дерев здійснити без сплати їх відновної вартості.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Голосували: «за» - 8, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 31/20).

 

3/32 СЛУХАЛИ : Про надання дозволу  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального опалення в багатоквартирному житловому будинку.

Доповідав: Недвига Валерій- начальник відділу з питань благоустрою,розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення, який зазначив, що розглянувши заяви громадян на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального опалення квартир в багатоквартирних житлових будинках і відокремлення від мереж централізованого теплопостачання, пропонував надати громадянам  вказаний дозвіл та прийняти проєкт рішення з даного питання за основу.

 

ВИСТУПИЛИ :

ЖУДІНА Галина, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради, яка запропонувала прийняти дане рішення в цілому.

БЛУДОВА Галина, член виконавчого комітету, яка погодилась щодо доцільності прийняття цього рішення та підтримав пропозицію щодо прийняття в цілому вказаного проєкту рішення.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Надати дозвіл  на отримання технічних умов та розробку проекту індивідуального газового опалення квартири в багатоквартирному житловому будинку:

1.1.Кульші Івану Степановичуквартири № (відомості) в багатоквартирному житловому будинку №(відомості)  по вул. (відомості);

1.2.Приходько Єлизаветі Володимирівні – квартири № (відомості)  в багатоквартирному житловому будинку №(відомості)  по вул. (відомості);

2.Виготовлення проектної документації та оплата робіт по встановленню чи переобладнанню системи опалення в квартирах здійснюються за рахунок власників (співвласників) відповідних квартир.

3.Громадянам, зазначеним у пункті 1, даного рішення виготовлення проектної документації та встановлення/переобладнання системи опалення квартири здійснювати з дотриманням вимог чинного законодавства України та технічних умов, виданих газопостачальною організацією.

Голосували: «за» - 8, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 32/20).

 

4/33 СЛУХАЛИ : Про затвердження номенклатури справ Барвінківської міської ради на 2020 рік

Доповідала: ЖУДІНА Галина- керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради, яка повідомила, що з метою систематизації та якісного ведення діловодства у Барвінківській міській раді, встановлення єдиної системи формування справ, забезпечення їх обліку, швидкого розшуку документів згідно їх змісту та різновиду, здійснення відбору документів на державне зберігання у процесі діловодства, посилення персональної відповідальності працівників за належну організацію роботи зі зверненнями громадян, службовою кореспонденцією та діловими паперами пропонується прийняти даний проект рішення за основу в цілому.

 

ВИСТУПИЛИ :

РИЖОВА Наталія,член виконавчого комітету міської ради, яка запропонувала прийняти даний проєкт рішення.

ЧЕРЕДНІЧЕНКО Валентина,член виконавчого комітету міської ради, яка підтримала дану пропозицію.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Затвердити номенклатуру справ Барвінківської міської ради на 2020 рік (додається).

2.Працівникам Барвінківського виконавчого комітету міської ради забезпечити ведення справ згідно з функціональними обов’язками відповідно до затвердженої номенклатури.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради.                    

Голосували: «за» - 8, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 33/20).

 

5/34 СЛУХАЛИ : Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста Барвінкове, затвердження її посадового складу та Положення про неї

Доповідав : Недвига Валерій - начальник відділу з питань благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення, який інформував,що з метою координації діяльності, пов’язаної із забезпеченням техногенно-екологічної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і реагування на них, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 17.06.2015р. №409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», пропонується прийняти даний проєкт рішення за основу в цілому.

 

ВИСТУПИЛИ :

РИЖОВА Наталія,член виконавчого комітету міської ради, яка запропонувала прийняти даний проєкт рішення.

ЖУДІНА Галина, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради, яка підтримала дану пропозицію.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Створити комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Барвінкове та затвердити її посадовий склад (додаток 1додається ).

2.Затвердити Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста  Барвінкове (додаток 2 додається ).

3.Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділ з питань благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення (Недвига В.О.).

4.Контроль за виконанням Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій покласти на міського голову.

Голосували: «за» - 8, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 34/20).

 

 

Головуючий                                    ___________________                     О. БАЛО

 

Секретар                                          ___________________                     Г. ЖУДІНА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних