Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 30 червня 2020 року № 56/20 Про надання дозволу на підключення житлового будинку до центрального комунального водогону міста

                                                                         РІШЕННЯ

 від 30  червня 2020 року                                                                                 № 56/20

 

Про надання дозволу на підключення житлового

будинку до центрального комунального водогону міста

 

Розглянувши заяву громадянки міста Макогон І.А. щодо надання дозволу на виготовлення проектно-технічної документації на підключення житлового будинку до міського водогону, технічні умови на підключення до комунального водогону м.Барвінкове, лист погодження на виконання земельних робіт, керуючись п.9 ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення проектно-технічної документації на  підключення житлового будинку до центрального коммунального водогону м.Барвінкове наступній громадянкі:

    1. .Макогон Інні Андріївні - житлового будинку по вул. (відомості) в (відомості).

2. Зобов`язати вищезазначену громадянку підключення до центрального коммунального водогону виконати в присутності представника Барвінківського КП «Благоустрій».

2.1. Після  виконання робіт провести благоустрій задіяної території, В разі пошкодження інженерних комунікацій, дорожнього полотна вулиці, тротуарної доріжки і таке інше, відновити їх функціонування за власний рахунок і здати виконану роботу балансоутримувачу.

3. В разі порушення п.2 вищевказаний громадянин, згідно ст. 152 Адміністративного кодексу, буде притягнутий до адміністративної відповідальності.

4 Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.С.

 

Міський голова                                                                            Олександр БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора