Барвінківська міська рада
Барвінківський район, Харківська область

Бало Олександр Олексійович

Народився 14 лютого 1964 року в с.Ленінка Чугуївського району Харківської області.

У 1979 році завершив навчання у Великобурлуцькій восьмирічній школі й відразу ж вступив до Куп'янського автотранспортного технікуму, який закінчив з відзнакою у 1983 році.

Цього ж року був призваний на дійсну строкову службу в армію.

Після демобілізації у 1985 році повернувся в рідне село й невдовзі вступив на навчання до Харківського інституту механізації й електрифікації сільського господарства.

Отримавши вищу освіту, з 1990 року працював по спеціальності в сільському господарстві. Майже тринадцять років, займаючи різні посади, присвятив колгоспному виробництву.

З  2004 року мешкає у Барвінковому.

Двічі обирався на посаду міського голови -  у 2014 році на позачергових         а в 2015-му - на чергових виборах. Цю посаду займає по теперішній час.