Барвінківська міська рада
Барвінківський район, Харківська область

Бало Олександр Олексійович

Народився 14 лютого 1964 року в с.Ленінка Шевченківського району Харківської області.

• У 1989 році закінчив Великобурлуцьку восьмирічну школу і відразу ж вступив до Куп'янського автотранспортного технікуму, який закінчив з відзнакою у 1983 році.
  • До призову в армію працював у рідному колгоспі.
  • З 1983 по 1985 рік служив у лавах Радянської Армії.
  • Після демобілізації повернувся у рідне село й невдовзі вступив на навчання до Харківського інституту механізації й електрифікації сільського господарства.
  • Після отримання вищої освіти в 1990 році був направлений на роботу по спеціальності в один з колгоспів Балаклійського району Харківської області.
  • Майже тринадцять років, займаючи різні посади, присвятив колгоспному виробництву.
  • З  2003 року мешкає у Барвінкове.

Обраний міським головою в 2013 році на позачергових виборах та на чергових виборах в 2015 році.