Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад (оприлюднено 16.03.2021 року)

ОГОЛОШЕННЯ

Барвінківський виконавчий комітет міської ради (адреса: Харківська обл., Ізюмський р-н, м.Барвінкове, вул.Центральна, буд.3, 2-й пов.) оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад:

- головний спеціаліст (робоче місце в с.Григорівка). Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

- головний спеціаліст (робоче місце в с.Рідне). Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

- провідний спеціаліст з охорони праці. Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю «Цивільна безпека» або іншою спорідненою спеціальністю за спеціалізацією «Цивільна безпека», вільне володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

- спеціаліст I категорії з питань обліку земель та кадастру відділу земельних відносин). Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», вільне володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

- начальник відділу «Центру надання адміністративних послуг». Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта  не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» або «Право», вільне володіння державною мовою, володіння ПК. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

- адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг»: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста,  вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

- провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення (4 одиниці): вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку документів, які подаються до конкурсної комісії надається керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету міської ради за тел. 4-11-16 та за адресою: м. Барвінкове, вул. Центральна,3, адмінбудинок,  2 поверх, кім. 4.

ОГОЛОШЕННЯ

Барвінківський виконавчий комітет міської ради (адреса: Харківська обл., Ізюмський р-н, м.Барвінкове, вул.Центральна, буд.3, 2-й пов.) оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України,  вища освіта не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки» або іншої спорідненої спеціальності за спеціалізацією «Освіта/Педагогіка», вільне володіння державною мовою, володіння ПК, без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку документів, які подаються до конкурсної комісії, надається керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету міської ради за тел. 4-11-16 та за адресою: м. Барвінкове, вул. Центральна,3, адмінбудинок,  2 поверх, кім. 4.