РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 10 серпня 2020 року № 188р Про скликання позачергової LXX сесії міської ради VІІ скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  10 серпня  2020  року                                                                                 № 188р

Про  скликання позачергової  LXX сесії міської ради VІІ скликання

Відповідно до  Регламенту роботи Барвінківської міської ради та п.4, п.9, п.14 ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,

РОЗПОРЯДЖУЮСЬ:

І.Скликати позачергову LXX сесію міської ради VІІ скликання, пленарне засідання якої провести 12 серпня 2020 року о 14-00 годині в залі засідань відділу освіти районної державної адміністрації (вул. Центральна, 3 ІІ поверх).

Винести на розгляд сесії питання :

1.Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2019 року №1284-УІІ «Про міський бюджет м. Барвінкового на 2020 рік» та додатків до нього.

2.Про внесення змін та доповнень до цільової Програми «Питна вода України» на 2006 – 2020 роки.

3.Про внесення змін та доповнень до «Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м.Барвінкове на 2017-2020 роки».

4.Про внесення змін до «Програми  надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Благоустрій» територіальної громади м.Барвінкове на 2016-2019 роки»

5. Про внесення змін та доповнень до «Програми удосконалення та надання невідкладної медичної допомоги  населенню м.Барвінкове на 2016-2020 роки»

6.Про передачу проектно-кошторисної документації.

7.Про внесення доповнень до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2020 році.

8.Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки міста Барвінкове.

9.Про затвердження документації із землеустрою, передачу земельної ділянки у власність.

10.Про скасування рішень міської ради.

11.Різне.

ІІ. Контроль за виконанням даного  розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                             Олекесандр БАЛО