Паспорта бюджетних програм місцевого бюджету на 2021 рік (від 19.01.2021р.)

Розпорядження міського голови від 19 січня 2021р. № 37р "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2021 рік"

КПКВКМБ 0110150 "Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад"

КПКВКМБ 0112010 "Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню"

КПКВКМБ 0112111 "Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги"