ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 24 вересня 2019 року

засідання виконавчого комітету

Барвінківської міської ради

24 вересня 2019 року

1.Про готовність комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Доповідають : Докучко Ю.А. – начальникБарвінківської філіїКП «Обласний інформаційно-технічний центр»; Камишов О.В.-т.в.о. директора комунального підприємства «Благоустрій».

2.Про готовність дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Доповідають : Шевченко І.В. – завідувач ДНЗ (ясел-садка) №1 «Промінець», Рєзнікова Н.В. – завідувач ДНЗ (ясел-садка) № 2 «Ялинка», Шаповалова Г.П. – завідувач ДНЗ (ясел-садка)  №3 «Золотий ключик», Давидченко М.В. – завідувач ДНЗ (ясел-садка) № 4 «Сонечко».

3.Про затвердження розпоряджень міського голови

Доповідає : Жудіна Г.В, - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради.

4.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Доповідає : Рижова Н.С. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

5.Про постановку на квартирнийоблік гр. Драгомир О.Я. сім’єю у складі 6 осіб

Доповідає :Городова О.О. – головний спеціаліст з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

6.Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає : Баляса Я.А. – начальник відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики.

7.Про зміну реквізиту адреси об’єкта нерухомого майна