Барвінківська міська громада
Харківська область, Ізюмський район

РІШЕННЯ від 30.07.2019 року № 69/19 "Про розгляд звернення гр.Олєйникова М.В. та гр.Олєйникова Б.М."

РІШЕННЯ

від 30 липня 2019 року                                                                                   № 69/19

 

Про розгляд звернення гр.Олєйникова М.В. та гр.Олєйникова Б.М.

 

Розглянувши звернення громадян Олєйникова М.В. та гр.Олєйникова Б.М. щодо внесення змін до  свідоцтва про право власності на житло №000322 від 18.04.1995 року у зв’язку із невідповідністю написання прізвища відомостям, зазначеним у паспорті громадянина України, керуючись Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статтями 40, 52 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.Відмовити громадянам Олєйникову Миколі Васильовичу та Олєйникову Бориславу Миколайовичу у внесенні змін до свідоцтва про право власності на житло, (відомості), виданого виконавчим комітетом Барвінківської міської ради 18 квітня 1995 року, у зв’язку із відсутністю документів, які підтверджують факт внесення помилкових відомостей до свідоцтва, а саме у відомості про прізвища співвласників вказаного об’єкта нерухомого майна.  

2.Рекомендувати гр.Олєйникову М.В. та Олєйникову Б.М. звернутися до суду із заявою про встановлення факту, що має юридичне значення.

 

 

Міський голова                                                                                      О. БАЛО