Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 30.07.2019 року № 69/19 "Про розгляд звернення гр.Олєйникова М.В. та гр.Олєйникова Б.М."

РІШЕННЯ

від 30 липня 2019 року                                                                                   № 69/19

 

Про розгляд звернення гр.Олєйникова М.В. та гр.Олєйникова Б.М.

 

Розглянувши звернення громадян Олєйникова М.В. та гр.Олєйникова Б.М. щодо внесення змін до  свідоцтва про право власності на житло №000322 від 18.04.1995 року у зв’язку із невідповідністю написання прізвища відомостям, зазначеним у паспорті громадянина України, керуючись Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статтями 40, 52 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1.Відмовити громадянам Олєйникову Миколі Васильовичу та Олєйникову Бориславу Миколайовичу у внесенні змін до свідоцтва про право власності на житло, (відомості), виданого виконавчим комітетом Барвінківської міської ради 18 квітня 1995 року, у зв’язку із відсутністю документів, які підтверджують факт внесення помилкових відомостей до свідоцтва, а саме у відомості про прізвища співвласників вказаного об’єкта нерухомого майна.  

2.Рекомендувати гр.Олєйникову М.В. та Олєйникову Б.М. звернутися до суду із заявою про встановлення факту, що має юридичне значення.

 

 

Міський голова                                                                                      О. БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора