РІШЕННЯ від   20  грудня  2019   року  №  1307-УІІ Про структуру та загальну чисельність Барвінківського виконавчого  комітету міської ради та умо

РІШЕННЯ

від   20  грудня  2019   року                                                                          №  1307-УІІ

 

Про структуру та загальну чисельність Барвінківського виконавчого  комітету міської ради та умови оплати праці працівників

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»  зі змінами та доповненнями, наказу Міністерства праці України від 02.10.1996 року № 77 "Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами та доповненнями, з метою регулювання відносини, пов’язаних із захистом населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій та реагуванням на них, враховуючи пропозиції міського голови щодо структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, беручи до уваги висновки та рекомендації постійних комісій міської ради, діючи у відповідності до ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», керуючись п.п.3 п.3 ст. 6, п.2 ст. 19 Кодексу цивільного захисту України, ст.25, п.5 ст.26., Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Барвінківська міська рада

Вирішила :

1.Змінити з 01 січня 2020 року назви :

-відділу :

-«відділ з питань благоустрою та розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства» на «відділ з питань благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення», доповнивши словами «та цивільного захисту населення»;

- посад відділу :

-«начальник відділу з питань  благоустрою та розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства» на «начальник відділу з питань  благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення», доповнивши словами «та цивільного захисту населення»;

-«спеціаліст 1 категорії по контролю за благоустроєм території міста та з питань житлово-комунального господарства відділу з питань благоустрою та розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства» на «спеціаліст 1 категорії по контролю за благоустроєм території міста та з питань житлово-комунального господарства відділу з питань благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення», доповнивши словами «та цивільного захисту населення»;

-«інспектор з благоустрою відділу з питань благоустрою та розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства» на «інспектор з благоустрою відділу з питань благоустрою, розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення», доповнивши словами «та цивільного захисту населення»;

2.Затвердити з 01 січня 2020 року структуру Барвінківського виконавчого комітету міської ради загальною чисельністю у кількості  23 штатних одиниць згідно з додатком 1 до рішення ( додається ).

3.Затвердити витрати на утримання апарату виконавчого комітету міської ради в розмірі 6063,03 т. грн., в тому числі фонд оплати праці працівників апарату виконавчого комітету міської ради у розмірі  4369,7т. грн.

4.Затвердити станом на 01.01.2020 року штатний розпис апарату виконавчого комітету міської ради згідно з додатком 2,3 до рішення (додається).

5.Затвердити станом на 01.01.2020 року штатний розпис обслуговуючої групи виконавчого комітету міської ради згідно з додатком 4 до рішення (додається ).

6.Здійснювати преміювання працівників згідно Положення про матеріальне стимулювання працівників виконавчого апарату міської ради:

- до професійного свята – Дня місцевого самоврядування  ;

- за рахунок економії коштів на оплату праці в межах фонду заробітної плати ;

- до ювілейних дат.

7.Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керівникам відділів виконавчого комітету міської ради здійснити заходи, спрямовані на економію фонду оплати праці, упорядкування та оптимізацію структури.

8.Затвердити Положення про умови оплати праці та матеріального стимулювання працівників Барвінківського  виконавчого комітету міської ради згідно додатку 5 (додається).

9.Начальнику–головному бухгалтеру відділу бухгалтерської служби Янгурській Н.В. видатки, пов’язані із виконанням зазначених умов оплати праці, здійснити в межах асигнувань на заробітну плату, затверджених у кошторисах на утримання  виконавчого апарату міської  ради.

 

10.Визнати таким, що втратило чинність, рішення LII сесії міської ради УІІ скликання від 26 жовтня  2018 року № 971 «Про внесення змін до структури апарату виконавчого  міської ради із змінами та доповненнями» .

                    

11.Визнати таким, що втратило чинність,  рішення XLYI сесії міської ради УІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 1049 “Про затвердження умов оплати праці та Положення про умови оплати праці та матеріального стимулювання працівників Барвінківського виконавчого комітету міської ради» .

 

12.Визнати таким, що втратило чинність  «Положення про умови оплати праці та матеріального стимулювання працівників Барвінківського  виконавчого комітету міської ради», затвердженого рішенням XLYI сесії міської ради УІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 1049   “Про затвердження умов оплати праці та Положення про умови оплати праці та матеріального стимулювання працівників Барінківського виконавчого комітету міської ради» .

 

13.Умови оплати праці, зазначені в цьому  рішенні, застосовуються з 01 січня 2020 року і діють до прийняття бюджету міста на 2021 рік.

 

14.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів, освіти,культури, молоді і спорту, соціального захисту населення, охорони здоров’я, депутатської діяльності і етики (Курілова Л.П.).

 

 

 

Міський  голова                                                                               О. БАЛО                                      

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних