ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 27 серпня 2019 року

засідання виконавчого комітету

Барвінківської міської ради

27 серпня 2019 року

1.Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Доповідають : Докучко Ю.А. – начальник Барвінківської філії КП «Обласний інформаційно-технічний центр»; Камишов О.В.- т.в.о. директора комунального підприємства «Благоустрій».

2.Про хід виконання заходів дошкільними навчальними закладами міста щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

Доповідають : Шевченко І.В. – завідувач ДНЗ (ясел-садка) №1 «Промінець», Рєзнікова Н.В. – завідувач ДНЗ (ясел-садка) № 2 «Ялинка», Шаповалова Г.П. – завідувач ДНЗ (ясел-садка)  №3 «Золотий ключик», Давидченко М.В. – завідувач ДНЗ (ясел-садка) № 4 «Сонечко».

3.Про виконання заходів щодо оздоровлення дітей влітку.

4.Про підготовку дитячих навчальних закладів міста до нового навчального року.

5.Про погодження списків дітей дошкільного віку по закріплених мікрорайонах

Доповідає :Городова О.О. – головний спеціаліст з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

6.Про затвердження розпоряджень міського голови

Доповідає : Жудіна Г.В, - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради.

7.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Доповідає : Недвига В.О.- начальник відділу з питань благоустрою та розвитку інфраструктури житлово-комунального господарства.

8.Про надання дозволу  на отримання технічних умов та розробки проекту індивідуального опалення в багатоквартирному житловому будинку

9.Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам.

Доповідає : Баляса Я.А. – начальник відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики.

10.Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про погодження  утворення інклюзивної групи у дошкільному навчальному закладі №1 «Промінець» Барвінківської міської ради

Доповідає : Рижова Н.С. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

11.Про зміну реквізитів адреси об’єктів нерухомого майна

12.Про постановку на квартирний облік неповнолітнього Слабині Ю.А.