Барвінківська міська громада
Харківська область, Ізюмський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 21 лютого 2020 року №1358 -VII Про розірвання Договору суперфіцію на користування земельною ділянкою

 

РІШЕННЯ

 

від 21 лютого 2020 року                                                               №1358 -VII

 

Про розірвання  Договору суперфіцію на користування земельною ділянкою

 

Відповідно  до заяви гр. Бало О.О. та згідно ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної  комісії  Барвінківської міської  ради  з  питань землекористування, архітектури, будівництва та екології, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на розірвання Договору суперфіцію від 26.02.2015 року № 635/1 укладеного з гр. Бало Олександром Олексійовичем на земельну ділянку з цільовим призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим номером 6320410100:00:002:0189,  площею 0,0020 га, по вул. Незалежності (до перейменування Котовського) № 18А поблизу квартири № 3, в  м. Барвінкове,  по об’єкту нерухомості – прибудова до квартири № 3 будинку № 18А по вул. Незалежності (до перейменування Котовського) в  м. Барвінкове.

2. Гр. Бало О.О. заключити додаткову угоду про розірвання Договору суперфіцію  та звернутися до органу Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно для реєстрації його припинення.

3. Доручити секретарю міської ради Блудовій Г.В. підписати додаткову угоду про розірвання Договору суперфіцію з гр. Бало О.О.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію  Барвінківської міської  ради  з  питань землекористування, архітектури, будівництва та екології (Сидорченко О.П.).

 

 

Міський голова                                                                                     О. БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора