Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 19 серпня 2020 року №74/20 Про зміну реквізитів адреси об’єктів нерухомого майна

РІШЕННЯ

 

від 19 серпня 2020 року                                                                                    №74/20

 

Про зміну реквізитів адреси об’єктів нерухомого майна

 

Розглянувши звернення гр.Кум М.Д.  про упорядкування нумерації об’єкта нерухомого майна, відповідно до абзацу шостого пункту 19 та пункту 20 Тимчасового порядку реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 р. №367 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності», керуючись статтями 52 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Упорядкувати нумерацію об’єкта нерухомого майна: житлового будинку з надвірними будівлями, який належав померлому гр.Кум Василю Івановичу на підставі Договору про надання у безстрокове користування земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку на праві приватної власності від 22.10.1968 року, посвідченого нотаріусом Барвінківської нотаріальної контори Фесенко Р.А. 10.01.1969р., змінивши реквізит адреси «номер об’єкта» з «Харківська область, місто Барвінкове, пров. З.Космодем’янської, 16а»  на  «Харківська область,  місто Барвінкове, вулиця Зої Космодем’янської, 16-В».

        

2.Рекомендувати зацікавленим особам здійснити реєстрацію змін шляхом державної реєстрації права власності на нерухоме майно відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

 

Міський голова                                                                       Олександр БАЛО  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора