Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Додаток до рішення Барвінківського виконавчого комітету міської ради від 19 серпня 2020 року № 77/20

Додаток

                                                                                   до рішення Барвінківського                                                                                                                                                                                               виконавчого комітету міської ради

від 19 серпня 2020 року № 77/20

 

КЛОПОТАННЯ

про призначення опікуна над

Коншиним Анатолієм Миколайовичем, 1955 р.н.

 

До опікунської ради при виконавчому комітеті Барвінківської міської ради з заявою звернулася Перепелиця Марія Анатоліївна, (відомості), яка зареєстрована за адресою:  (відомості) щодо клопотання перед Барвінківським районним судом про призначення її опікуном над батьком Коншиним Анатолієм Миколайовичем, (відомості), який зареєстрований за адресою:  (відомості).

Відповідно до довідки виданої Комунальним некомерційним підприємством «Барвінківська центральна районна лікарня» №37 Коншин А.М., 15.03.1955 р.н., перебуває на обліку у лікаря-психіатра, інвалід І групи, «Б» б/с по психічному захворюванню і потребує постійної опіки та нагляду.

Згідно довідки виданої Барвінківським виконавчим комітетом міської ради від 12.08.2020 року Перепелиця Марія Анатоліївна, (відомості), зареєстрована разом з чоловіком Перепелицею Андрієм Володимировичем, (відомості), сином Перепелицею Максимом Андрійовичем, (відомості) за адресою: (відомості).

Відповідно акту обстеження матеріально-побутових умов виданого депутатом Барвінківської міської ради Маслюк С.О. від 04.08.2020 року Перепелиця М.А., (відомості), проживає разом з чоловіком Перепелицею Андрієм Володимировичем, 08.07.1975 р.н., сином Перепелицею Максимом Андрійовичем, (відомості), батьком Коншиним Анатолієм Миколайовичем  (відомості)  та матір’ю Коншиною Наталією Петрівною, (відомості)  за адресою: (відомості).

Згідно Характеристики за місцем проживання на громадянку, виданої депутатом Барвінківської міської ради Маслюк С.О. від 04.08.2020 року Перепелиця М.А., (відомості) характеризується позитивно.

Відповідно висновку про стан здоров'я громадянина виданого Комунальним некомерційним підприємством «Барвінківська центральна районна лікарня» Перепелиця Марія Анатоліївна, (відомості) за станом здоров'я придатна до опікунства.

Відповідно до ст. 60 Цивільного кодексу України виконавчий комітет Барвінківської міської ради пропонує Барвінківському районному суду призначити Перепелицю Марію Анатоліївну, (відомості), зареєстровану за адресою: (відомості) опікуном над її батьком Коншиним Анатолієм Миколайовичем,  (відомості).

    

Міський голова                                                                            Олександр БАЛО                  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора