Додаток №1 до рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 19.08.2020р. № 73/20

Додаток №1

до рішення виконавчого комітету

Барвінківської міської ради

від 19.08.2020р. № 73/20

Об’єкти конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі міста Барвінкове (міський маршрут)

№ об’єкта у конкурсі

Номер маршруту

Найменування маршруту

Час відправлення

Режим роботи

Кількість автобусів на маршруті

Режим руху

Категорія, пасажиромісткість, категорія екологічності, клас комфортності,

№ 1

«вул.Надеждівська – Поліклініка»

щодня крім неділі

№ 2

«вул.Київська-вул.І.Величка (ЦРЛ)

3.

№ 3

«ЦРЛ-вул.І.Величка, Освіти,Скрипника, Штирова, Мічуріна, І.Плиса, вокзал, вул.Центральна, вул.І.Величка» (кільцевий маршрут)

4.

№ 4

«ЦРЛ – вул.І.Величка, вул.Центральна, вокзал, вул.І.Плиса, вул.Мічуріна, вул.Штирова, вул.Скрипника, вул. Освіти,вул.І.Плиса – ЦРЛ» (кільцевий маршрут)

М2 А, В; М3 А,В; 12 місць без урахування місця водія; Євро-2 і вище;*

Заступник міського голови                                                          Наталія РИЖОВА