РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 17 червня 2020 року № 134 р Про скликання LХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 червня  2020  року                                                                                   № 134 р

Про  скликання   LХVІІІ  сесії міської ради VІІ скликання

Відповідно до  Регламенту роботи Барвінківської міської ради та п.4, п.9, п.14 ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

РОЗПОРЯДЖУЮСЬ:

І. Скликати  LХVІІІ  сесію міської ради VІІ скликання, пленарне засідання якої провести  03 липня 2020 року о 14 годині в актовій залі РВО (вул. Центральна,3 ІІ поверх)

Винести на розгляд сесії питання:

1.Про затвердження ставок єдиного податку в місті Барвінкове на 2021 рік

2.Про затвердження ставок земельного податку в місті Барвінкове на 2021 рік

3.Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік

4.Про встановлення транспортного податку в місті Барвінкове на 2021 рік

5.Про    внесення змін до рішення міської ради  від 20 грудня 2019 року № 1283- VІІ  «Про міський бюджет м.Барвінкового на 2020 рік»  та додатків до нього

7.Про внесення змін до рішення сесії  міської  ради  VІІ  скликання від 20 грудня 2019 року № 1308-VІІ «Про   умови оплати праці Барвінківського міського голови у 2020 році »

8. Про затвердження акту приймання-передачі  майна комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове

9.Затвердження Статуту  Барвінківського  КП «Благоустрій» в новій редакції

10. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

ІІ. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський  голова                                                    Олександр Бало