Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ  від 31 жовтня2019 року   № 1254 - Vll "Про розірвання договору оренди нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності територ

РІШЕННЯ

 

 від31 жовтня2019 року                                                                     № 1254 - Vll

 

Про розірвання договору оренди нежитлового приміщення, що належить

до комунальної власності територіальної громади м. Барвінкового

 

Розглянувши заяви голови Громадської організації «Барвінківська районна спілка учасників антитерористичної операції» Пономаренка О.В. від 08.10.2019 року та Добкіна Дмитра Марковича від 11.10.2019 року щодо розірвання договорів оренди нежитлового приміщення, відповідно до ч. 3 ст. 188 Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України, Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 №2209-ХІІ (зі змінами), рішення ХLVІІ сесія Барвінківської міської ради VІІ скликання від 31.01.2019 №1071-VІІ «Про внесення змін та доповнень до рішення V сесії Барвінківської міської ради VI скликання від 17.02.2011 №85 «Про надання в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Барвінкове» із змінами та доповненнями, затвердження його в новій редакції»,враховуючи висновки постійної діючої комісії з питань законності, правопорядку, захисту прав і законних інтересів громадян та питань житлово-комунального господарства, керуючись  п.5 ст. 60 таст. 26  Закону  України  «Про   місцеве  самоврядування  в  Україні»,  Барвінківська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.ВідмовитиГромадській організації «Барвінківська районна спілка учасників антитерористичної операції» в достроковому розірванні договору оренди нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове від 20.04.2018 №3з 08 жовтня 2019 року.

2.ВідмовитиДобкіну Дмитру Марковичу в достроковому розірванні договору оренди нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове від 01.05.2015 №1 з 11 жовтня 2019 року.

3.Надати згоду на розірвання з 31 жовтня 2019 року договору оренди нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове від 20.04.2018 №3 укладеного з Громадською організацією «Барвінківська районна спілка учасників антитерористичної операції» щодо частини нежитлового приміщення загальною площею 20,4 кв.м., розташованого на 3 поверсі адміністративної будівлі за адресою: Харківська обл., м. Барвінкове, вул. Освіти, 17.

3.1.Зобов’язати голову Громадської організації «Барвінківська районна спілка учасників антитерористичної операції» Пономаренка Олександра Вікторовича до 08 листопада 2019 року передати орендоване майно, згідно акта прийому-передачі та надати довідки про відсутність заборгованості з сплати орендної плати, теплопостачання, водопостачання, електропостачання та інших платежів, передбачених договором.

3.2.Доручити міському голові Бало Олександру Олексійовичу укласти з головою Громадської організації «Барвінківська районна спілка учасників антитерористичної операції» Пономаренком Олександром Вікторовичем угоду про розірвання даного Договору.

3.3.Орендар вправі залишити за собою проведенні ним поліпшення орендованого майна, здійсненні за рахунок власних коштів, якщо вони можуть бути відокремлені від майна без заподіяння йому шкоди.

4.Надати згоду на розірвання з 31 жовтня 2019 року договору оренди нежитлового приміщення, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Барвінкове від 01.05.2015 №1 укладеного з депутатом Верховної ради України Добкіним Дмитром Марковичем щодо нежитлового приміщення загальною площею 43,36 кв.м., розташованого на 2 поверсі адміністративної будівлі за адресою: Харківська обл., м. Барвінкове, вул. Освіти, 17.

4.1.Зобов’язати Добкіна Дмитра Марковича до 08 листопада 2019 року передати орендоване майно, згідно акта прийому-передачі та надати довідки про відсутність заборгованості з сплати орендної плати, земельного податку, теплопостачання, водопостачання, електропостачання та інших платежів, передбачених договором.

4.2.Доручити міському голові Бало Олександру Олексійовичу укласти з Добкіним Дмитром Марковичем угоду про розірвання даного Договору.

4.3.Орендар вправі залишити за собою проведенні ним поліпшення орендованого майна, здійсненні за рахунок власних коштів, якщо вони можуть бути відокремлені від майна без заподіяння йому шкоди.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, захисту прав і законних інтересів громадян та питань житлово-комунального господарства  (Степанова Т.А.).

 

 

 

Міський голова                                                                             О. БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора