Барвінківська міська громада
Харківська область, Ізюмський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 20 грудня 2019 року  №1302-VII Про затвердження документації із землеустрою,  передачу земельної ділянки у власність         

РІШЕННЯ

 

від 20 грудня 2019 року                                                               №1302-VII

 

Про затвердження документації із землеустрою,  передачу земельної ділянки у власність

        

         Розглянувши заяву гр. Перебийніс С.М. про затвердження документації із землеустрою,  передачу земельної ділянки у власність, вважаючи обґрунтованими розміри площі земельної  ділянки та їх цільового призначення, керуючись ст.ст. 12, 79-1, 116, 118, 121-124, 134   Земельного  кодексу  України,  п. 2 розділу VІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.ст. 50, 55 Закону України «Про землеустрій», п.34 ч.1 ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  «Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Донецька, буд. 135, м. Барвінкове, Барвінківського району Харківської області» щодо земельної ділянки кадастровий (відомості).

1.1. Передати  земельну ділянку кадастровий (відомості)  площею 0,1000га, цільове призначення відповідно до Класифікації видів цільового призначення земель, затвердженої наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23 липня 2010 року, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 01 листопада 2010 року за №1011/18306  02.01 - для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Донецька, № 135, м. Барвінкове, гр. Перебийніс Світлані Михайлівні (відомості)   безоплатно у приватну власність в межах норм безоплатної передачі земельних ділянок громадянам.

1.2. Гр. Перебийніс С.М.:

1.2.1. Виконувати обов'язки  власника земельної  ділянки відповідно до  вимог  ст.91 Земельного  кодексу  України.

1.2.2. Здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію  Барвінківської міської  ради  з  питань землекористування, архітектури, будівництва та екології (Сидорченко О.П.).

 

 

Міський голова                                                                        О. БАЛО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора