Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РІШЕННЯ від 05 червня 2020 року № 1405 -VII Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

 

РІШЕННЯ

 

від 05 червня 2020 року                                                                                                       № 1405 -VII

 

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

 

Розглянувши заяви про надання дозволу на розробку документації із землеустрою, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології, відповідно до статей 79-1, 116, 118, 120-122 Земельного кодексу України, статей 50 та 55 Закону України «Про землеустрій», пункту 2 розділу VІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про державний земельний кадастр», розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06 вересня 2012 року №5245-VI, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати Барвінківській районній раді Харківської області  (код 22675112) дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею до  0,3 га, що розташована за адресою: вул. Івана Плиса, 1 в м. Барвінкове, Барвінківського району Харківської області із земель житлової та громадської (забудовані землі) для обслуговування будинку культури, з метою оформлення права постійного користування.

1.1. Рекомендувати Барвінківській районні раді впродовж  тридцяти  календарних днів з дня отримання даного рішення замовити розробку документації із землеустрою та надати до міської ради копію відповідного договору.

1.2. Розроблену документацію із землеустрою подати на затвердження до Барвінківської міської ради.

2. Надати Барвінківській районній раді Харківської області  (код 22675112) дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею до  0,7 га, що розташована за адресою: вул. Центральна, 61-а в м. Барвінкове, Барвінківського району Харківської області із земель житлової та громадської (забудовані землі) для обслуговування нежитлового приміщення (комплексу) – Дитяча юнацька спортивна школа, з метою оформлення права постійного користування.

2.1. Рекомендувати Барвінківській районні раді впродовж  тридцяти  календарних днів з дня отримання даного рішення замовити розробку документації із землеустрою та надати до міської ради копію відповідного договору.

2.2. Розроблену документацію із землеустрою подати на затвердження до Барвінківської міської ради.

 

3. Надати  Головному управлінню державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області (код 38631015)  дозвіл на розробку  документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у зв’язку із збільшенням площі та зміною меж земельної ділянки кадастровий №6320410100:00:002:0337 із цільовим призначенням для розміщення та постійної діяльності органів ДСНС  по вул. Першотравнева, №18, м.Барвінкове, Барвінківський район, Харківська область, орієнтовною площею 0,2384 га у тому числі за рахунок земель комунальної власності орієнтовною площею  0,1100 га з метою отримання у постійне користування.

3.1 Рекомендувати Головному управлінню державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області впродовж  тридцяти  календарних днів з дня отримання даного рішення замовити розробку документації із землеустрою та надати до міської ради копію відповідного договору.

3.2. Розроблену документацію із землеустрою подати на затвердження до Барвінківської міської ради.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію  Барвінківської міської  ради  з  питань землекористування, архітектури, будівництва та екології (Сидорченко О.П.).

 

 

Міський голова                                                                            Олександр Бало

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора