ПРОТОКОЛ № 13 засідання виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 19 серпня 2020 року

ПРОТОКОЛ № 13

 засідання виконавчого комітету

Барвінківської міської ради

м.Барвінкове                                                                                                 від 19 серпня 2020 року

          

ПРИСУТНІ:

Головуючий –БАЛО Олександр

Секретар –  ЖУДІНА Галина

На засіданні присутні :

Члени виконавчого комітету – ГОРОДОВА  Олена КОПТЄВА Наталія, ПРОТАСОВА Тамара, РИЖОВА Наталія.

Відсутні члени виконавчого комітету :

БАЛЯСА Яніна –  у щорічній  основній  відпустці ;

БЛУДОВА Галина- у щорічній  основній            відпустці ;

ДОКУЧКО Юрій – за службової необхідності;

ДАНЬШИНА Ірина – за невідомих обставин ;

ЧЕРЕДНІЧЕНКО Валентина – у відрядженні.

 

На засіданні виконавчого комітету Барвінківської міської ради присутні 6 членів виконавчого комітету із одинадцяти, необхідна кількість членів виконавчого комітету міської ради прибула .

 

1/72 СЛУХАЛИ : Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету Барвінківської міської ради

ДОПОВІДАВ : БАЛО Олександр – міський голова, який оголосив засідання відкритим.

Запропонував членам виконавчого комітету ознайомитись з проєктом порядку денного позачергово засідання виконавчого комітету міської ради, до якого включено 5 питань та прийняти його за основу в цілому

1.Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове

2.Про зміну реквізитів адреси об’єктів нерухомого майна

3.Про скасування рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 28.07.2020р. №67/20 «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами»

4.Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам.

            5.Про клопотання перед Барвінківським районним судом щодо призначення опікуна над Коншиним А.М.

 

ВИСТУПИЛИ

ЖУДІНА Галина, яка підтримала пропозицію щодо прийняття порядку денного засідання за основу в цілому.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Затвердити на розгляд виконавчого комітету Барвінківської міської ради наступний порядок денний :

1.Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове

2.Про зміну реквізитів адреси об’єктів нерухомого майна

3.Про скасування рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 28.07.2020р. №67/20 «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами»

4.Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам.

         5.Про клопотання перед Барвінківським районним судом щодо призначення опікуна над Коншиним А.М.

Голосували: «за» -6, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 72/20 додається).

 

2/73 СЛУХАЛИ : Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове

Доповідала : РИЖОВА Наталія – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, яка повідомила, що з метою вибору на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб, які здатні забезпечити належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та в зв’язку з закінченням договору на тимчасове перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування, відповідно до чинного законодавства України, підготовлений даний проєкт рішення. Запропонувала прийняти цей проєкт за основу в цілому.

 

ВИСТУПИЛИ :

ЖУДІНА Галина, секретар виконавчого комітету міської ради, яка наголосила на важливості даного питання та запропонувала прийняти проєкт даного рішення за основу в цілому.

КОПТЄВА Наталія, член виконавчого комітету міської ради, яка підтримала дану пропозицію.

 

ВИРІШИЛИ :

1. Визначити об’єкти конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі міста Барвінкове ( міський маршрут) (далі – конкурс), згідно з додатком 1.

Організувати та провести конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Барвінкове.

            2. Затвердити умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування, які не виходять за межі  м.Барвінкове (додаток 2).

            3. Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі міста Барвінкове (міський маршрут), для перевізника-претендента (додаток 3).

            4. Затвердити склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників (додаток №4 ).

            5. Установити, що:

            1) датою проведення конкурсу є 28 вересня 2020 року;

            2) прийом документів на участь у конкурсі здійснюється в робочі дні до 18 вересня 2020 року включно з  08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. з понеділка по п’ятницю.

            Барвінківському виконавчому комітету міської ради забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Барвінківської міської ради цього рішення та опублікування в друкованих засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу та умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі міста Барвінкове ( міський маршрут).

        6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.

Голосували: «за» - 6, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 73/20 додається).

 

3/74 СЛУХАЛИ : Про зміну реквізитів адреси об’єктів нерухомого майна

Доповідала : РИЖОВА Наталія – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, яка повідомила, що розглянувши звернення гр.Кум М.Д.  про упорядкування нумерації об’єкта нерухомого майна, відповідно до чинного законодавства України, підготовлений даний проект рішення. Запропонувала прийняти цей проект за основу в цілому.

 

ВИСТУПИЛИ :

КОПТЄВА Наталія, член виконавчого комітету міської ради, яка наголосила на значенні даного питання та запропонувала прийняти проєкт рішення за основу в цілому.

ГОРОДОВА Олена, член виконавчого комітету міської ради, яка підтримала дану пропозицію.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Упорядкувати нумерацію об’єкта нерухомого майна: житлового будинку з надвірними будівлями, який належав померлому гр.Кум Василю Івановичу на підставі Договору про надання у безстрокове користування земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку на праві приватної власності від 22.10.1968 року, посвідченого нотаріусом Барвінківської нотаріальної контори Фесенко Р.А. 10.01.1969р., змінивши реквізит адреси «номер об’єкта» з «Харківська область, місто Барвінкове, пров. З.Космодем’янської, 16а»  на  «Харківська область,  місто Барвінкове, вулиця Зої Космодем’янської, 16-В».

            2.Рекомендувати зацікавленим особам здійснити реєстрацію змін шляхом державної реєстрації права власності на нерухоме майно відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Голосували: «за» - 6, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 74/20 додається).

 

4/75 СЛУХАЛИ : Про скасування рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 28.07.2020р. №67/20 «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами»

Доповідала : РИЖОВА Наталія – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, яка повідомила, що заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.С. щодо необхідності врахування Постанови Окружного адміністративного суду міста Києва №826/2002/16 від 22.06.2016 та Ухвали Київського апеляційного  адміністративного суду №826/2002/16 від 25.08.2016, відповідно до чинного законодавства України підготовлений даний проєкт рішення. Пропонувала прийняти цей проєкт рішення за основу в цілому.

 

ВИСТУПИЛИ :

КОПТЄВА Наталія, член виконавчого комітету, підтримала пропозицію щодо прийняття даного проєкту рішення в цілому.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Скасувати рішення виконавчого комітету Барвінківської міської ради від 28.07.2020р. №67/20 «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами».

2.Дозволи на розміщення зовнішньої реклами, видані відповідно до рішення, зазначеного у п.1, визнати недійсними.

3.Відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики виконавчого комітету міської ради в строк до 25.08.2020 р. повідомити розповсюджувачів реклами про недійсність виданих дозволів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рижову Н.С.

Голосували: «за» - 6, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 75/20 додається).

 

5/76 СЛУХАЛИ : Про надання  адресної матеріальної  допомоги  громадянам

Доповідала : РИЖОВА Наталія – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, яка повідомила, що розглянувши  заяви  громадян  про  надання  одноразової  матеріальної  допомоги, беручи  до  уваги  надані  документи, відповідно  до  Положення  про  порядок  надання  одноразової   адресної  матеріальної  допомоги  громадянам  на   території  Барвінківської  міської ради, відповідно до чинного законодавства України підготовлений даний проєкт рішення, і є необхідність у його прийнятті. Пропонувала прийняти проєкт цього рішення за основу в цілому.

 

ВИСТУПИЛИ :

ЖУДІНА Галина, секретар виконавчого комітету міської ради, яка наголосила на важливості даного питання та запропонувала прийняти проєкт даного рішення в цілому

ГОРОДОВА Олена, член виконавчого комітету міської ради, яка підтримала дану пропозицію.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Надати  одноразову   адресну  матеріальну  допомогу  на   лікування:

1.1. в  розмірі 4000,00 грн. (чотири тисячі гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

1.1.1.Лєушиній Ользі Григорівні (відомості), яка  зареєстрована по вул. (відомості)  на лікування чоловіка, Лєушина Доната Васильовича (відомості), який зареєстрований по вул. (відомості);

1.1.2.Коваленко Ользі Олександрівні (відомості), яка зареєстрована по вул. (відомості);

1.1.3.Плаксій Світлані Сергіївні (відомості), яка  зареєстрована по вул. (відомості) на лікування сина, Плаксій Кирила Володимировича (відомості), який зареєстрований по вул. (відомості);

1.1.4.Бобух Віталію Григоровичу (відомості), який зареєстрований по вул. (відомості);

1.1.5.Фомакіній Серафімі Петрівні (відомості), яка  зареєстрована по вул. (відомості) на лікування доньки Фомакіної Альони Романівни (відомості), яка зареєстрована по вул. (відомості);

1.1.6.Харченко Вікторії Павіласівні (відомості), яка зареєстрована по вул. (відомості);

1.1.7.Скрпиник Ліані Олександрівні (відомості), яка зареєстрована по (відомості);

  1.2.в  розмірі 1500,00 грн. (одна тисяча п’ятсот гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

1.2.1.Губі Оксані Миколаївні (відомості), яка  зареєстрована по вул. (відомості) на лікування матері, Губи Наталії Михайлівни (відомості), яка зареєстрована по вул. (відомості);

1.2.2.Васюк Наталії Миколаївні (відомості), яка зареєстрований по вул. (відомості);

1.2.3.Скляровій Любов Андріївні (відомості), яка  зареєстрована по вул. (відомості) на лікування матері, Склярової Лідії Тимофіївни (відомості) яка зареєстрована по вул. (відомості);

2. Надати  одноразову   адресну  матеріальну  допомогу   у  зв’язку  із скрутним  матеріальним  становищем:

2.1.в розмірі 800,00 грн. (вісімсот гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

2.1.1.Білокобилі Надії Федорівні (відомості), яка зареєстрована по вул. (відомості);

2.1.2. Бобух Зої Григорівні (відомості), яка зареєстрована по вул. (відомості);

2.1.3.Дрозд Валентині Іванівні (відомості), яка зареєстрована по вул. (відомості);

2.1.4. Єріній Лілії Анатоліївні (відомості), яка зареєстрована по вул. (відомості);

2.1.5.Даніловій Кристині Анатоліївні (відомості), яка зареєстрована по (відомості);

2.1.6.Іщук Галині  Василівні (відомості), яка зареєстрована по вул. (відомості);

2.1.7.Малигон Аллі Іванівні (відомості), яка зареєстрована по вул. (відомості).

3.  Надати одноразову адресну матеріальну допомогу учаснику бойових дій в розмірі  2000,00 грн. (дві тисячі гривень 00 коп.) кожному наступним громадянам:

3.1.Аджян Діані Сергіївні (відомості), яка зареєстрована по вул. (відомості).

4.Відділу бухгалтерської служби  виділити  на зазначені  цілі із загального фонду  кошти   в розмірі 40100  грн. 00 коп.  (  сорок тисяч сто      гривень 00 коп.).

Голосували: «за» - 6, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 76/20 додається).

 

6/77 СЛУХАЛИ : Про клопотання перед Барвінківським районним судом щодо призначення опікуна над Коншиним А.М.

Доповідала : ЖУДІНА Галина – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради,яка повідомила, що розглянувши рішення опікунської ради при виконавчому комітеті Барвінківської міської ради від 14 серпня 2020 року на заяву Перепелиці М.А., щодо подання клопотання перед Барвінківським районним судом про призначення її опікуном над  батьком  Коншиним Анатолієм Миколайовичем,  керуючись чинним законодавством України, що і пропонується даним проєктом рішення, який необхідно прийняти за основу в цілому.

 

ВИСТУПИЛИ :

ПРОТАСОВА Тамара, член виконавчого комітету, подала пропозицію щодо прийняття рішення в цілому.

 

ВИРІШИЛИ :

1.Затвердити та подати до Барвінківського районного суду клопотання щодо призначення Перепелиці Марії Анатоліївни 9 (відомості), яка зареєстрована за адресою: (відомості ) опікуном над  батьком  Коншиним Анатолієм Миколайовичем,   (відомості).

Голосували: «за» - 6, «проти» - немає, «утримались» - немає.

Прийняте одноголосно (рішення № 77/20).

 

 

 

 

Головуючий                                         ___________________                          Олександр БАЛО

 

Секретар                                               ___________________                           Галина ЖУДІНА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних