Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

СКЛАД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

СКЛАД

виконавчого комітету Барвінківської міської ради VIII скликання

1. Барвінківський міський голова (за посадою): Бало Олександр Олексійович;

2. Заступник Барвінківського міського голови з питань діяльності виконавчих  органів ради (за посадою): Баляса Яніна Анатоліївна;

3. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (за посадою): Будицький Валерій Станіславович;

4. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (за посадою): Биков Олександр Сергійович;

5. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (за посадою): Коптєва Наталія Олександрівна;

6. Заступник міського голови – начальник відділу юридичного забезпечення,  звернень громадян та адміністративних послуг (за посадою): Рижова Наталія Сергіївна;

7. Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету (за посадою): Жудіна Галина Василівна;

8.  Секретар міської ради (за посадою):Рєзніков Володимир Іванович;

9.  Староста Богодарівського старостинського округу: Фесенко Олександр Юрійович;

10. Староста Великокомишуваського старостинського округу: Мухіна Вікторія Миколаївна;

11. Староста Гаврилівського старостинського округу: Бобух Микола Миколайович;

12. Староста Григорівського старостинського округу: Васильченко Роман Юрійович;

13. Староста Гусарівського старостинського округу: Бублик Валентина Леонідівна;

14. Староста Грушуваського старостинського округу: Маслов Олександр Іванович;

15. Староста Іванівського старостинського округу: Задніпровський Віталій Миколайович;

16. Староста Іванівського Другого старостинського округу: Лірник Василь Миколайович;

17. Староста Новомиколаївського старостинського округу: Кобченко Віта Іванівна;

18. Староста Мечебилівського старостинського округу: Рубан Вадим Іванович;

19. Староста Подолівського старостинського округу: Парфілов Микола Іванович;

20. Староста Рідненського старостинського округу: Рева Тетяна Миколаївна;

21. Даньшина Ірина Вікторівна;        

22. Васильєв Володимир Іванович;   

23. Лисиця Наталія Іванівна;      

24. Плахотіна Наталія Іванівна;         

25. Чухно Микола Васильович.                     

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора