розпорядження міського голови №39-р "Про скликання позачергової LХІІІ сесії міської ради VІІ скликання"

БАРВІНКІВСЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  11 березня   2020  року                                                                         № 39р

Про  скликання позачергової

LХІІІ сесії міської ради VІІ скликання

Відповідно до Регламенту роботи Барвінківської міської ради та п.4, п.9, п.14 ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,

РОЗПОРЯДЖУЮСЬ:

І.Скликати позачергову LХІІІ сесію міської ради VІІ скликання, пленарне засідання якої провести 13 березня 2020 року о 11-00 годині в приміщенні службового кабінету міського голови.

2.Винести на розгляд сесії питання :

-Про    внесення змін до рішення міської ради  від 20 грудня 2019 року № 1283- VІІ  «Про міський бюджет м.Барвінкового на 2020 рік»  та додатків до нього

- Про внесення змін до « Програми  обслуговування, утримання,  ремонту та розвитку дорожнього комплексу міста Барвінкове на 2016-2020 роки»

- Про внесення змін до «Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Барвінкове на 2017-2020 роки»

- Про внесення змін та доповнень до кошторису витрат на 2020 рік міської «Програми  культурного   розвитку м. Барвінкового   на  2016-2020 роки»

- Про затвердження умов продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності  територіальної громади міста Барвінкове

3. Контроль за виконанням даного  розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                          Олександр  Бало