Барвінківська територіальна громада
Харківська область, Ізюмський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Загальна інформація

Адреса: Харківська обл., Ізюмський р-н, м.Барвінкове, вул.Центральна, буд.3, 2-й поверх

Графік роботи: щодня з 08.00 год. до 17.00 год. крім вихідних та святкових днів

Контакти: тел. +38 (066) 804-21-91, e-mail:cnap_barvmrada@ukr.net

Державний реєстратор у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень - Ляхова Оксана Василівна

Державний реєстратор у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань  - Ємець Анна Сергіївна

Адміністратор - Кулик Валерія Володимирівна

Адміністратор - Пісковська Аліна Анатоліївна

 Адміністратор - Яремко Олена Анатоліївна

Головний спеціаліст з реєстрації місця проживання фізичних осіб - Городова Олена Олександрівна 

Віддалені робочі місця (старостинські округи):

Село Богодарове, вул.Миру, буд.1Б

Графік роботи: щодня з 08.00 год. до 17.00 год. крім вихідних та святкових днів, обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти: тел.+38 (050) 026-18-22, e-mail:cnapvrm01_barvmrada@ukr.net

Спеціаліст I категорії Богодарівського старостинського округу - Садова Руслана Василівна

 

Село Велика Комишуваха, вул.Центральна, буд.41

Графік роботи: щодня з 08.00 год. до 17.00 год. крім вихідних та святкових днів, обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти: тел.(05757) 4-29-93, e-mail:cnapvrm02_barvmrada@ukr.net

Спеціаліст I категорії Великокомишуваського старостинського округу - Шейко Олена Леонідівна

 

Село Гаврилівка, вул.Привокзальна, буд.24

Графік роботи: щодня з 08.00 год. до 17.00 год. крім вихідних та святкових днів, обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти: тел.(05757) 96-2-31, e-mail:cnapvrm03_barvmrada@ukr.net

Спеціаліст I категорії Гаврилівського старостинського округу - Янченко Тамара Олексіївна

 

Село Григорівка, вул.Садова, буд.61

Графік роботищодня з 08.00 год. до 17.00 год. крім вихідних та святкових днів, обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти: тел+38 (050) 936-50-17., e-mail:cnapvrm04_barvmrada@ukr.net

Спеціаліст I категорії Григорівського старостинського округу - Плис Вікторія Євгенівна

 

Село Грушуваха, вул.Миру, буд.31

Графік роботи: щодня з 08.00 год. до 17.00 год. крім вихідних та святкових днів, обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти: тел.(05757) 4-33-87, e-mail:cnapvrm05_barvmrada@ukr.net

Спеціаліст I категорії Грушуваського старостинського округу -Либавка Світлана Анатоліївна

 

Село Нікополь, вул.Донецька, буд.2А

Графік роботи: щодня з 08.00 год. до 17.00 год. крім вихідних та святкових днів, обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти:  e-mail:cnapvrm06_barvmrada@ukr.net

Спеціаліст I категорії Гусарівського старостинського округу - Бацій Олена Миколаївна

 

Село Іванівка, вул.Миру, буд.5

Графік роботи: щодня з 08.00 год. до 17.00 год. крім вихідних та святкових днів, обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти: тел. +38 (099) 289-71-26, e-mail:cnapvrm07_barvmrada@ukr.net

Спеціаліст I категорії Іванівського старостинського округу- Загнетко Інна Степанівна

 

Селище Іванівка, вул.Шкільна, буд.22

Графік роботи: щодня з 08.00 год. до 17.00 год. крім вихідних та святкових днів, обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти: тел.+38 (098) 321-14-93, e-mail:cnapvrm8_barvmrada@ukr.net

Спеціаліст I категорії Іванівського Другого старостинського округу - Голєва Тетяна Володимирівна

 

Село Мечебилове, вул.Центральна, буд.10

Графік роботи: щодня з 08.00 год. до 17.00 год. крім вихідних та святкових днів, обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти: тел.+38 (097) 029-03-14, e-mail:cnapvrm09_barvmrada@ukr.net

Спеціаліст I категорії Мечебилівського старостинського округу - Йовбак Світлана Олександрівна

 

Село Нова Миколаївка, вул.Центральна, буд.25

Графік роботи: щодня з 08.00 год. до 17.00 год. крім вихідних та святкових днів, обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти: тел.(05757) 7-62-31, +38 (066) 901-11-45, e-mail:cnapvrm10_barvmrada@ukr.net

Спеціаліст I категорії Новомиколаївського старостинського округу - Гуцало Тетяна Василівна

 

Село Подолівка, вул.Романова, буд.1

Графік роботи: щодня з 08.00 год. до 17.00 год. крім вихідних та святкових днів, обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти: тел.(05757) 70-2-42, e-mail:cnapvrm11_barvmrada@ukr.net

Спеціаліст I категорії Подолівського старостинського округу - Демяненко Оксана Станіславівна

 

Село Рідне, вул.Центральна, буд.60

Графік роботи: щодня з 08.00 год. до 17.00 год. крім вихідних та святкових днів, обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти: тел.(05757) 4-11-61, e-mail:cnapvrm12_barvmrada@ukr.net

Спеціаліст I категорії Рідненського старостинського округу - Ворона Вікторія Миколаївна

 

 

 

Положення та Регламент

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора