РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 16 вересня 2020 року № 215 р Про скликання LХХІІ сесії міської ради VІІ скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16  вересня  2020  року                                                                                                  №  215 р

Про  скликання LХХІІ сесії

міської ради VІІ скликання

Відповідно до Регламенту роботи Барвінківської міської ради та п.4, п.9, п.14 ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,

РОЗПОРЯДЖУЮСЬ:

І.Скликати LХХІІ сесію міської ради VІІ скликання, пленарне засідання якої провести 09 жовтня 2020 року о 14-00 годині в залі засідань районного відділу освіти.

2.Винести на розгляд сесії питання :

1.Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 року.

2.Про    внесення змін до рішення міської ради  від 20 грудня 2019 року № 1283- VІІ  «Про міський бюджет м.Барвінкового на 2020 рік»  та додатків до нього

3. Про внесення змін до  « Програми фінансового забезпечення дошкільних навчальних закладів освіти м.Барвінкового на 2015 рік  та на період 2016-2020 роки»

4. Про внесення змін та доповнень до «Програми удосконалення та надання невідкладної медичної допомоги  населенню м.Барвінкове на 2016-2020 роки»

5.Про внесення змін та доповнень до «Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м.Барвінкове на 2017-2020 роки».

6.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою

7.Про затвердження документації із землеустрою,  передачу земельних ділянок у власність, оренду.

8.Про внесення змін до Положення про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам на території Барвінківської міської ради.

9.Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів в м.Барвінкове.

3. Контроль за виконанням даного  розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                                      Олександр  БАЛО