РІШЕННЯ  від 29 вересня 2020 року  № 92/20 Про затвердження Типової форми контракту з працівником, прийнятим на роботу до Барвінківського виконавчо

РІШЕННЯ

 від 29 вересня 2020 року                                                                                                                              № 92/20

Про затвердження Типової форми контракту з працівником, прийнятим

на роботу до Барвінківського виконавчого комітету міської ради на умовах строкового трудового договору (контракту), тимчасово, на час відсутності основного працівника

             

Відповідно до  статей 40, 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», виконавчий комітет Барвінківської міської ради

 

ВИРІШИВ :

 

1.Затвердити Типову форму контракту з працівником, прийнятим  на роботу до Барвінківського виконавчого комітету міської ради на умовах строкового трудового договору (контракту), тимчасово, на час відсутності основного працівника (додаток додається ).

 

2.Відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики (Я. БАЛЯСА) забезпечити оприлюднення цього рішення протягом п’яти робочих днів з дати його прийняття  на офіційному сайті Барвінківської міської ради.

 

3.Організацію виконання цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Барвінківської міської ради  Г. ЖУДІНУ.

 

4.Контроль за виконанням  цього рішення залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                                 Олександр БАЛО   

                            

 

                                                                                                  Додаток                                                                                                                          ЗАТВЕРДЖЕНО     

                                                                                                       рішення  виконавчого комітету

                                                                                              Барвінківської міської ради

                                                                                                                         від 29 вересня 2020 року № 92/ 20

 

 

КОНТРАКТ № ____/2020

 

місто Барвінкове                                                                                               _________2020 року

 

         Барвінківський виконавчий  комітет міської ради  Харківської області  в  особі міського  голови (особи, яка здійснює його повноваження) _______________, який діє  на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», іменований далі – Роботодавець, з одного боку,  та громадянина (ки) _________________, іменований (а) далі – Працівник,  з другого боку, уклали цей контракт про таке:            

Працівник приймається (наймається) на роботу у Барвінківський виконавчий  комітет міської ради  для виконання окремих завдань та функцій (назва посади), тимчасово, на час відсутності основного працівника, (назва посади, ПІП основного працівника), у зв’язку (причина відсутності основного працівника), на умовах строкового трудового договору (контракту), у зв’язку зі службовою необхідністю.

Працівник (ПІП працівника) не набуває статусу посадової особи місцевого самоврядування, а отже:

-не складає Присяги;

-йому не встановлюється ранг;

-період роботи за контрактом не зараховується до стажу служби в органах місцевого самоврядування (з метою виплати надбавки за вислугу років). Крім того, він не має права на надбавку за вислугу років як посадова особи органу місцевого самоврядування, оскільки таким не є, не може самостійно виконувати функцій, покладених законом на посадових осіб місцевого самоврядування, на нього не поширюється дія Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». На Працівника у повному обсязі поширюється дія чинного трудового законодавства, Закону України «Про відпустки» та Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом виконавчого комітету міської ради на 2019-2021 роки, зареєстрованого в управлінні соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації  04 квітня 2019 року реєстраційний номер 26 зі змінами у відповідних його частинах.

 

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

         1.1. Цей контракт є строковим трудовим договором. На підставі цього контракту виникають трудові відносини між Працівником  і  Роботодавцем.

         1.2.Терміном «Сторони» в цьому контракті позначаються Роботодавець  і Працівник.

 

 

2.ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

 

         2.1. За цим контрактом Працівник зобов’язується:

2.1.1.виконувати обсяг роботи, визначений його посадовою інструкцією (додається) у межах наданої йому компетенції;

2.1.2.виконувати окремі розпорядження, доручення та вказівки міського голови (особи, яка здійснює його повноваження), видані у межах чинного законодавства та його компетенції, а Роботодавець зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені чинним законодавством, Колективним договором між адміністрацією та трудовим колективом виконавчого комітету міської ради на 2019-2021 роки, зареєстрованого в управлінні соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації  04 квітня 2019 року реєстраційний номер 26 зі змінами, у відповідних його частинах та угодою сторін

 

3.РОБОЧИЙ ЧАС

 

         3.1.Працівник зобов’язується неухильно виконувати Правила внутрішнього трудового розпорядку та дотримуватись режиму роботи, встановлених у Барвінківському виконавчому комітеті міської ради, дотримуватись  вимог інструкції   з діловодства в Барвінківській міській раді та її виконавчих органах.

         3.2.Працівнику надається щорічна основна оплачувана відпустка, тривалістю 24 календарні дні та щорічна додаткова відпустка (у разі наявності підстав, передбачених чинним законодавством України).

 

4.ОПЛАТА ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВЕ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦІВНИКА

           

4.1.За виконання обов’язків, визначених тимчасовою посадовою інструкцією та  передбачених цим контрактом, Працівнику встановлюється:

         4.1.1.посадовий оклад у розмірі ________ на місяць;

         4.1.2.щомісячна премія у розмірі  ____________  посадового окладу                    за поданням безпосереднього керівника, у разі наявності коштів, передбачених на оплату праці (економія фонду оплати праці).

 

5.ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН, ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

        

5.1.У випадку невиконання чи неналежного виконання обов’язків,які передбачені цим контрактом, сторони несуть відповідальність відповідно  до чинного законодавства України та цього контракту.

         5.2.Спори між сторонами вирішуються у порядку, встановленому чинним законодавством України.

 

6.ЗМІНИ, ПРИПИНЕННЯ ТА РОЗІРВАННЯ КОНТРАКТУ

         6.1.Зміни та доповнення до цього контракту вносяться виключно за додатковою угодою сторін, укладеною у письмовій формі у двох примірниках, що мають однакову юридичну силу.

         6.2. Цей контракт припиняється:

         6.2.1.за угодою сторін;

         6.2.2.з ініціативи Роботодавця до закінчення строку дії контракту  у випадках, передбачених чинним трудовим законодавством України (ст.ст. 40, 41 КЗпП України) та цим контрактом;

         6.2.3.з ініціативи Працівника до закінчення строку дії контракту  у випадках, передбачених законодавством (ст.ст. 38, 39 КЗпП України)  та цим контрактом.

         6.3.При достроковому розірванні контракту у разі невиконання  або неналежного виконання сторонами зобов’язань, передбачених контрактом, він розривається з попередженням відповідної сторони за два тижні.

6.4.Цей контракт не може бути пролонгований автоматично після закінчення строку його дії.

6.5.У разі неукладення з Працівником  контракту на новий строк після закінчення строку дії цього контракту, Працівник звільняється із займаної посади на підставі пункту 2 частини 1 статті 36 КЗпП України (у зв’язку із закінченням строку трудового договору).

 

7.ТЕРМІН ДІЇ ТА ІНШІ УМОВИ КОНТРАКТУ

         7.1.Строк дії контракту з  ________ до  _________.

         7.2.Контракт набуває чинності з моменту його підписання сторонами .

         7.3.Сторони можуть передбачати у контракті інші умови, у зв’язку з чим  у встановленому законом порядку вносяться відповідні зміни та доповнення до цього контракту, шляхом укладення додаткових письмових угод.

         7.4.Цей контракт укладений у двох примірниках, які зберігаються у кожної із сторін і мають однакову юридичну силу.

8.ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ СТОРІН

         8.1. Відомості про Роботодавця:

         Повна назва установи: 

         Барвінківський виконавчий комітет міської ради Харківської області                 в особі міського голови (особи, яка здійснює його повноваження) ____________________________________________________________________

        

Адреса:

Вулиця Центральна,3 , м.Барвінкове , Харківської області, 64701

 

8.2.Відомості про Працівника:

         Домашня адреса:

вул.                  ,  будинок     , корп.     , кв.     ; м. Барвінкове.

Домашній телефон:   ______________                        

Службовий телефон: __________

Паспорт громадянина України: серія     №_______ виданий                              ____________ року                                                    .

        

Роботодавець:

 Міський  голова              _____________         ___________________________

(особа, яка здійснює його повноваження)       

М. П.

«____»  ______ 20__ року

 

Працівник         ______________                    ____________________________

                                                                                                                       «____»  __________ 20__року

Погоджено:

 

Начальник   відділу земельних відносин,

соціальних питань та регуляторної

політики                                                                                              ____________

 

Заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради                                                                            _____________     

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних