Соціальна адаптація та проживання для ВПО – нові можливості у санаторії «Слава»!
Шановні внутрішньо переміщені особи із числа осіб похилого віку та осіб з інвалідністю Барвінківської територіальної громади!
Державне некомерційне підприємство «Миргородський санаторій «Слава» (далі – Підприємство) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1555 від 31 грудня 2024 року «Деякі питання реалізації експериментального проекту з тимчасового розміщення та підтримки деяких категорій осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» (яка діє до 31 грудня 2025 року) є учасником експериментального проекту з надання окремих соціальних послуг: «підтримане проживання», «надання притулку» та «соціальна адаптація», тимчасового розміщення та підтримки особам: особи похилого віку, особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб.
Підприємство готове надати Вам необхідну підтримку та допомогу. Тож, пропонуються:
- комфортні умови проживання;
- підтримане проживання;
- надання притулку в складних життєвих обставинах;
- соціальну адаптацію та підтримку;
У закладі Ви знайдете:
- затишні кімнати;
- смачне, дієтичне, здорове харчування;
- можливість спілкування та підтримка;
- допомога у вирішенні соціальних питань;
- кваліфікований персонал.
На території ДНП «Миргородський санаторій «Слава» розміщено будівлі:
- відділення підтриманого проживання та соціальної адаптації (3-х поверховий корпус з ліфтом), яке складається з 68 кімнат та розраховане для розміщення 136 осіб по 2 особи в кімнаті; у кімнаті є спільний санвузол і туалет (душ, вмивальник, унітаз). На кожному поверсі в холі є телевізор, холодильники, мікрохвильові печі, пральні машини;
- їдальня (для осіб передбачено 3-х разове харчування з самообслуговуванням);
- пральня (передбачає послуги прання лише постільної білизни та рушників, виданих при поселенні; особисті речі перуться власноруч, пральні побутові машини є в наявності).
Для проведення індивідуальної та групової роботи з отримувачами соціальних послуг в кожному відділенні є кабінети фахівців із соціальної роботи, соціальних працівників, психолога, юрисконсульта, кабінети медичних сестер. Для організації та проведення змістовного дозвілля проживаючих працює організатор культурно-дозвілевої діяльності, бібліотека тощо.
Отже, для отримання соціальних послуг особа, яка потребує їх надання, подає відділу соціального захисту населення за своїм задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебування) та подати заяву про надання соціальної послуги та необхідні документи для її отримання.
Визначення соціальних послуг встановлюється відділом соціального захисту населення на підставі поданих відповідних документів внутрішньо-переміщеними особами із числа осіб похилого віку та осіб з інвалідністю.