Дата: 01.07.2024 20:29

до протоколу №31

від «01» липня 2024  року

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,
 розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

1.

Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

Виготовлення проектно-кошторисної документації та експертного звіту по об′єкту: «Капітальний ремонт свердловини № 4 Б міста Барвінкове Ізюмського району Харківської області» (код ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)

2.

тип процедури закупівлі

Закупівля без використання електронної системи, на підставі п. 11 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

3.

Очікувана вартість предмета закупівлі,

грн.

149995,69 грн.

4.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Інформація про технічних та якісних характеристик предмета закупівлі наведені в Додатку №1 до даного Обґрунтування.

Технічні та якісні характеристики предметів закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства.

5.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Визначення очікуваної вартості  зроблено  відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  від 18.02.2020 №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» на підставі  отриманих від учасників ринку комерційних пропозицій із зазначенням актуальних цін.

Розмір бюджетного призначення затверджений рішенням LIX сесії VІІІ скликання міської ради від 24 травня 2024 року № 2408 – VІІІ.

Додаток №1
 до Обґрунтування

Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

(код ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)

Підстава для проектування

Рішення Барвінківсвької міської ради Ізюмського району  Харківської області від 24 травня 2024 року №2402 - VIII

Вид будівництва

Капітальний ремонт

Дані про замовника

Барвінківський виконавчий комітет міської ради Ізюмського району Харківської області.

Код ЄДРПОУ 04058634, 64701, Харківська обл., Ізюмський  район, м. Барвінкове, вул. Центральна, 8.

Джерело фінансування

Бюджетні кошти

Дані про генерального проектувальника

Стадійність проектування

Одностадійне проектування, проектну документацію виконати на стадії «робочий проект», в складі:

- записка пояснювальна - ПЗ ;

- робочий проект – РП ;

-ОВНС

- кошторис –К;

Робочий проект розробити  згідно ДБН А.2.2-3-2014, ДБН В.2.5-74:2013

Термін виконання проектних робіт

Липень – Вересень 2024 року

Клас (наслідків) відповідальності

Клас наслідків (відповідальності) об’єкта будівництва – СС2

Перелік вихідних даних, які надаються замовником

- розрахунок необхідної кількості води -10 м3год., або 240 м3добу.

- Водоносний комплекс у верхньотріасових відкладах протопівської і новорайської світ.

Черговість будівництва, необхідність виділення пускових комплексів

В одну чергу.

Характеристика об’єкту проектування –

Виборча програма

- виконати технічне обґрунтування конструкції свердловини;

- при складані проекту необхідно врахувати інженерно геологічні умови території;

Вимоги до благоустрою території об’єкту

Благоустрій існуючий.

Вимоги до інженерного захисту території та об’єктів

В межах нормативних вимог

Вимоги з енергозбереження та енергоефективності

У проектних рішеннях застосовувати сучасні будівельні матеріали, які мають довготривалий строк експлуатації та високі технічні характеристики

Вимоги до режиму безпеки та охороні праці

В межах нормативних вимог

Вимоги щодо розроблення розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту

В межах нормативних вимог

Вимоги до систем протипожежного захисту об’єкта

В межах нормативних норм.

Вимоги щодо розробки спеціальних заходів

Не потребує

Вимоги до кошторисної частини

Кошторисну документацію розробити відповідно до вимог ДСТУ Б ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва».

Кошторисна документація повинна містити наступні витрати:

- - кошти на утримання служби замовника;

- кошти на проведення процедури закупівлі.

- кошти на покриття витрат з проведення експертизи проектно – кошторисної документації;

- кошти на здійснення авторського нагляду;

- кошти на здійснення технічного нагляду;

- коштів на складання проектно-кошторисної документації;

Відомість ресурсів надати замовнику для погодження цін на матеріально-технічні ресурси.

Вказівки про необхідність погоджень проектних рішень

Виконавець проводить попередні погодження проектних та технічних рішень з Замовником до виконання основного обсягу Робочого проекту

Додатки на проектування

• Генплан території на якій проектується будівництво у масштабу 1:10000;

• Розрахунок водоспоживання (Загальна забезпеченість в даний час та дефіцит м3/доб.).

Інші вимоги до проектної документації

Проектно - кошторисну  документацію розробити українською мовою та надати замовнику у паперовому вигляді в чотирьох примірниках.  Один примірник на електронному носії (з розширенням форматів для текстів – pdf, cdw, для кошторисної частини проектної документації –в форматі програмних комплексів АВК, СМЕТА 8).